Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaj ismeroseim amulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj ismeroseim amulnak bamulnak hogy baratnom 4-5-6 orgazmust kap tőlem. Szammal nyelvemmel ujjammal. Ez ennyire ritka?

Figyelt kérdés
volt aki azt mondta sosem volt orgazmusa...fura
2016. nov. 4. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Ritkaság egy isten vagy!!!!!!!
2016. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Sokkal gyakoribb, hogy a csaj előadja, hogy 4-5-6 orgazmusa van, és közben egyáltalán nem élvezett el egyszer sem. ;)


Ha esetleg mégis, akkor meg annyira ne verd magad, mert a barátnőd is kell hozzá, nem kizárólag a te ügyességeden múlik. Nekem is van több orgazmusom, és ehhez kb. elég ha a pasi tud álló farokkal nyugton hanyatt feküdni. :)

2016. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom szerintem sem nagy dolog.de azert kell.idő...es megjatszas kizarva kikeszul
2016. nov. 4. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt orgazmusom. szóval nem tudom ezen mi a fura :D
2016. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5-6 már nagyon megjátszás kategória :D Hidd csak el.Viszont,ha tényleg annyiszor élvez el,akkor ügyes vagy.Ritka az olyan pasi,akitől el lehet,akár csak egyszer is.Nekem 15 szexpartnerem volt és abból talán 2-3 tudott eljuttatni a csúcsra.
2016. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha... és az a sok orgazmus gondolom perceken belül bekövetkezik. Mert a legtöbb pasi nyelve azt az 5-15 percet nem bírja, amíg az átlag csaj elmegy, 4-5 orgazmushoz pedig idő kell. Nem úgy kell elképzelni a sorozatos női orgazmust, hogy élvez, kis levegő, megint élvez, aztán kis pihegés, és megint élvez, tízszer öt perc alatt, mint a gépfegyver. Aki ezt így eljátssza neked, annak az életben nem volt még egy orgazmusa sem, nem hogy sorozatos.

Pedig a legtöbb pasi ilyen legendákat szokott mesélni, hogy 5-10 perces aktus alatt élvez el a csaja ötször. :D

2016. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez itt a(z ön)reklám helye?
2016. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez főleg a leányzón múlik. Nekem ugyanazzal a technikával volt, hogy alig sikerült 1 orgazmust nagy nehezen összehozni a lánynak, másvalakinél pedig 8-ig sikerült eljutni. És nem, nem azért, mert akkora isten (de legalábbis félisten) lennék, hanem mert a LÁNY erre is képes volt.
2016. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, látom szembesültél vele, hogy a férfitársaid milyen önzőek és faragatlanpok a szex terén. xD Örülj neki ha te nem vagy olyan.
2016. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban el kell keserítselek, hogy a női orgazmusban kevesebb szerepe van a férfinek, mint gondolnánk. Ezt a nő tanulja meg az évek során átélni, és nagyobbrészt ő csinálja magának. Valaki elélvez 10X szex közben, szinte mindegy kivel, valakinek meg soha nem volt orgazmusa, szontén partnertől függetlenül.
2016. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!