Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még egy ilyen kérdés, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy ilyen kérdés, és befejezem. Tehát,30-as férfiak, van itt olyan, aki részleges vagy teljes impotenciával küzd ennyi évesen (tudom, hogy ritka, de van ez sajnos egyeseknél)? Hogy lendültök túl rajta? Orvosnál jártatok?

Figyelt kérdés
Van itt ma egy ilyen kérdésem, de most olyanoktól kérdezném, akik ebben benne vannak. Volt megoldás? Sikerült javítani rajta?
2016. aug. 18. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. aug. 18. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Igen.

A válaszom és a megoldást leírtam a másik kérdésedhez.

(Másik nő + kézi rásegítés) Tudom nehéz, de ezzel a nővel nem fog menni, csak rámész mégjobban. El kell döntened, hogy egy jó nő kell, akit nem tudsz megdugni, vagy egy megértő, akivel normális élhetet élhetsz. Nem fog minden menni. A sors nem ad meg mindent, bele kell törődnünk, hogy mindent nem kaphatunk meg. Pénz, jó nő, boldogság, nem létezik együtt. És hidd el azoknak sem, akikről azt hiszed hogy ettől boldogok, mert nem látsz bele az életükbe. Ha az ember kapzsi és telhetetlen, akkor sosem lesz boldog.

2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igaza van az előttem szólónak, a te korodba talán még belefér,hogy tovább keresgélj. Általában a másik fél is egy kicsit ludas abban, ha csak fél siker van. Amúgy attól a vákumos vacaktól nekem nem áll fel egyáltalán, bár nem vettem, csak készítettem magamnak egymásba fordított műanyag poharakból, és egy csövön át kiszívtam a levegőt. Hólyagos lett, de attól nem állt fel, az csak agyilag jön létre. Viszont azt sem értem, hogy nem az olyanoktól van rendes merevedésem, akik nagyon tetszenek, hanem inkább ha van rajta valami eltérés a többitől.???
2016. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!