Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lány vagyok és sajnos...

14 éves lány vagyok és sajnos 43-as a lábam és nehezen találok cipőket (vannak olyan fazonú cipők amiből a 42-es jó de ritka) a deichmannból és a humanicból szoktam vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy Ausztriában a deichmannban és a humanicban nagyobb méretekig vannak a cipők (ha ez tényleg igaz?. Vagy ha esetleg tudtok segíteni,mondani egy boltot ahol 10.000Ft alatt tudok vásárolni azt megköszönném?

#láb #cipő #óriás #Nagyláb #nagycipők #nagylábak #óriásláb
2013. júl. 15. 12:47
 1/5 unbelieveable válasza:
Hú, én 16 vagyok és a 41-42-es lábamra alig találok cipőt szóval részvétem... Lehet hogy hülyén hangzik de ha sportcipőt vagy valami zárt utcai cipőt akarok venni, akkor legtöbbször férficipőt veszek. Nem tudom, hogy neked milyen stílusod van, én simán hordok akár egy fiúsabb cipőt is, de simán találni olyat, amiből nem néznék ki, hogy nem női. Szandált a Deichmann-ban szoktam venni, de ott még 42-est is alig találni. Vannak olyan boltok, ahol kifejezetten nagy lábúaknak árulnak cipőket, Bp-n pl. a Kis és Nagylábúak Boltja.
2013. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én inkább a nőiesebb fazonú cipőket szeretem.Sajnos már jártam abban a boltban ott 15.000Ft volt a legolcsóbb cipő.
2013. júl. 16. 10:30
 3/5 anonim válasza:
42-es lábad van 14 évesen? Hány centi vagy ?
2013. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
174cm
2013. júl. 19. 14:14
 5/5 Komlói Gyula válasza:
Próbáld meg nete ott van 43 as méret
2019. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!