Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a lányok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok nagyon kis százaléka vevő a 2l - 1f felállásra komoly kapcsolat esetén? Mennyire ritka, hogy belemmegy egy lány és mennyire ritka, hogy elzárkózik ettől?

Figyelt kérdés

vagy: Mennyi lány lehet akit nem zavarna, ha más nő is van a pasi életében, de a lánynak ne legyen pasi szeretője..

Azért merült fel bennem, mert nehezen tudok elmenni és sokszor kevés az egy lány aki van.



2016. aug. 8. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk ugy volt h a csaj rámászott asszonyra, őmeg hazahozta :D nem kell keresni, majd jön :)
2016. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Komoly kapcsolatban ritka inkább akkor fordul elő ha már kezd el laposodni a kapcsolat. De ha mondjuk biszex beállítottságú akkor lehet hogy bele megy.. De mondjuk szingliként hamarabb bele mennek úgy hogy Ők a 3. Személy az ágyban ;)
2016. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én hosszútávon gondolok ilyen kapcsolatra.

Bár lehet csak csúnya lányok mennének bele...

2016. aug. 8. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg csúnya lányok mennek bele


A szép lányok pénzt kérnek érte, mert nekik jut bőven férfi, akiktől mindent megkapnak

2016. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Manapság sajna egyre több nőnek oké ez, de azért az, hogy a nőnek ne lehessen senkije, míg ő nézi, hogy megcsalod, az elég önző. Neki abból mi előnye származik ha te mással is lehetsz ő meg nem? Miért ő bűnhődjön azért mert te alapból nehezen tudsz elmenni??
2016. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Több lány vélemánye is érdekelne, hogy mit gondol erről..
2016. aug. 8. 21:49
 7/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam lehet vannak olyanok, akinek ez nem bűnhődés, mert pl nem zavarja..

Egyébként csúnya, de csinos lányok még szoktak is tetszeni.

2016. aug. 8. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Én akkor mennék bele ilyenbe,ha a barátom másik csajt is akarna harmadiknak

Ha csak valami érdek miatt lennék vele (jó 🚗, ház, pénz) még örülnék is neki, hogy nem nekem kell szexelni vele olyan sokat


Lehet én hoznám fel az ötletet is, hogy milyen jó lenne neki még egy csaj

Hiszen akire kevesebbet kellene erőlködnöm az öröméért


Amúgy ha szeretem akkor kizárt hogy azt nézzem hogyan dug meg egy másik lányt vagy hogy egyik percben engem csókol a másikban meg egy idegen lányt

2016. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, de nem tudnám elviselni, ha az, akit szeretek, mással is lenne. Hármasba sem mennék bele, ha kapcsolatban vagyok.
2016. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi hármasoztunk már a feleségemmel aki amúgy gyönyörű és vonzó, de a legtöbb lánynak csak a szája nagy.
2016. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!