Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem nem izgat a nyalas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem izgat a nyalas?

Figyelt kérdés

A baratommal 3honapja vagyunk egyutt, minden szeretkezesnel megtortenik, de csak kamu nyogeseket csinalok. Unom igazabol. Az elozo baratomnl is igy volt. Vajon velem van baj, vagy ok csinalnak valami rosszul?

20L



2016. nov. 3. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi nem tud nyalni egyáltalán, szóval lehet ez a probléma, vagy pedig egyszerűen nem szereted, ez meg nem probléma, csak akkor szólj a partnernek hogy neked nem pálya, ne csapd be.
2016. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#8 nem csak húszéves partnereim voltak,hanem 25 felettiek is és ugyanúgy nem tudtak nyalni.Pedig úgy voltam vele,hogy biztos tapasztaltak és értik a dolgukat,de nem,csalódnom kellett,nem a tapasztalat határozza meg,hogy ki jó az ágyban.Az eddigi legjobb partnerem pl 19 éves volt.
2016. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudnék olyannal együtt lenni, akit nem lehet nyalni. Szeretek nyalni, bár nem tudom, hogy jó vagyok e vagy sem.

Nekem nincs tapasztalatom sajnos.

2016. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!