Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem nem izgat a nyalas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem izgat a nyalas?

Figyelt kérdés

A baratommal 3honapja vagyunk egyutt, minden szeretkezesnel megtortenik, de csak kamu nyogeseket csinalok. Unom igazabol. Az elozo baratomnl is igy volt. Vajon velem van baj, vagy ok csinalnak valami rosszul?

20L



2016. nov. 3. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy azt szeretné hogy élvezd. :D De szerintem világosítsd fel hogy annyira nem élvezed. A szex jó? Lehet a csiklód nem olyan érzékeny. El szoktál menni?

Én élvezem a nyalást, az exem nagyon jól is csinálta, de magától ritkán :D

2016. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Olyan szempontból hogy becsapod. Beszéljétek erről is. :) javul majd
2016. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki még mást is, hátha csak gyakorlatlanok? Lehet túl fiatalok, nincs tapasztalatuk benne.
2016. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem se izgat.

30/f

2016. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs veled semmi baj én se élveztem soha, de azért nem játszottam meg. A fenéknyalás viszont bejön. N
2016. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sem élvezem,viszont szopni nagyon szeretek :) Eddig egyetlen egy pasi volt,aki olyan jól tudott nyalni,hogy élveztem,sőt 2 percen belül el is mentem,pedig általában csak magamat tudom eljuttatni a csúcsra.Ez a srác tanult külön technikákat erre,más pasiknak sem ártana kicsit utánajárni a dolgoknak,a többség el van szállva,azt hiszik,mindent tudnak maguktól...pedig nagyon nem.

20L

2016. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"csak kamu nyogeseket csinalok"


Idióta.

2016. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Húsz évesektől ne várj nagyon mást! Ők nem a partnerükkel törődnek, hanem magukkal.

2016. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem élvezem,nem is élveztem sosem. De ,ha nem szereted minek csináltatod?
2016. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az mindig is csak kellemes volt, de igazán sosem izgatott. Viszont jól jött, ha magamtól nem nagyon tudtam benedvesedni.

Mostani barátommal két éve vagyunk együtt, ő sose csinálta, hiába kértem, és már nem is hiányzik egyáltalán.


Viszont egyiküket sem csaptam be azzal, hogy elmegyek.

2016. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!