Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak aggódás, vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak aggódás, vagy inkább egy nem?

Figyelt kérdés
Első szex lenne a barátommal, erről beszéltem édesanyámmal is, de azt mondta, hogy először menjünk el nőgyógyászhoz, majd ír fogamzásgátlót meg megvizsgál. Ezt én nem igazán értem, hogy miért kellene előtte elmenni. Valaki ki tudná fejteni?

2016. okt. 31. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
mert ki kell előtte vennie a dokinak a puncikoboldod,amit a szüleid raktak a punciba.
2016. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyukád nem fejtette ki?

Pl. megnézi, hogy belül is nagylány vagy-e, ha még nem, lehet fájdalom, maradandó károsodás,...

2016. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha gyógyszert akarsz szedni, akkor kell - de eleinte gondolom úgyis gumival védekeztek, nem kell doki.
2016. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy belül is nagylány vagyok-e??

18 évesen azért már csak..

Igen, gumival védekeznénk, meg majd gyógyszer mellett is azért!

2016. okt. 31. 21:05
 5/5 RRR ***** válasza:

az első mesid megjötte után évente illene elmenni a nődokihoz

ártani nem árt

2016. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!