Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nyomott tényleg a péniszét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nyomott tényleg a péniszét méregeti itt minden nap?

Figyelt kérdés
Nálatok csak ennyiból áll a szexualitás? Vagy csupa dedós írogat csak ide? Nekem átlagos méretű van, de akinek 2 cm-rel rövidebb nyüszög, hogy pici, akinek meg 2 centivel nagyobb, azé már túl hatalmas. tényleg ennyit számít nálatok 2 centi? Nekem 10 centi a különbség a lankadt és az álló között. Nálatok az a 2centi miért olyan életbevágó? Vagy kamukérdés itt az összes?

2016. aug. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

ki vagy akadva de te is méregetetted magad minimum kétszer XD


1.ha csak zavarna a dolog akkor miért szánsz rá figyelmet?a nem törődöm/leszarom fogalmak nem újdonságok.

2.nem érdekel a méret de az hogy valaki kíváncsi erre szeretné látni számokkal mekkora is az övé és összehasonlítani az átlagnak vallott mérettel nem hiszem hogy akkora baj mint amikor jön egy hozzád hasonló "nyomott" aki sír ezen. Valaki erre kiváncsi valaki arra az egész világon az érdek és az érdekeltség hajtja az embereket.

2016. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy te ki vagy akadva, hogy férfiak azzal foglalkoznak, hogy mekkora a farkuk és "napi többször méregetik", viszont te meg azzal foglalkozok és erről írogatsz ki kérdést... .D Szóval te még rosszabb dologgal foglalkozol. Nem bántásból írom, de nem lehet hogy rejtett homoszexuális vagy, és ezért akaszt ki téged ez az egész?


Én nem méregetem a péniszem, talán max évi 1x. :D

2016. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én vagy 5 éve mertem de tudom hogy jo a csajoknak igy nem kell méregetnem
2016. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező rejtett homoszexuális.
2016. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyeség volt az olyan kérdések számát szaporítani, amik nem tetszenek. Egyébként nem vagyok homoszexuális, éppen az zavar csak hogy itt semmi normális kérdés sincs csak ilyenek. De azért az a sok óriás meg törpe, akik között csak pár centi a különbség, és azért írogat ki kérdéseket, szintén mind hülye.
2016. aug. 21. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért neked sincs okod a panaszra.
2016. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ez most nem jöttbe ugy látom
2016. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!