Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem bírjátok a strapát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírjátok a strapát, ha szexmániás nő a párotok?

Figyelt kérdés
Jár a szátok, hogy ti állandóan szexelnétek, hogy naponta minél többször kívánjátok...De aztán mikor van komoly kapcsolatotok, és a nő napi többször kívánja a kedvesét, akkor már a 3. után fáj a péniszem..kifárasztottál, lestrapáltál..stb.Akkor miért mondjátok, hogy ilyen nő az álmotok, végül sehol semmi..28 éves nő

2016. okt. 28. 16:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
76%

1.A kérdésed súlyosan általánosít, nem hiszem, hogy minden férfi ilyet mond, sőt a többség leáll a napi max 2-nél.


2.Nem igazán értem miért "dicsekszel" itt azzal, hogy nimfomán vagy.


3.Trollkérdés lenne? Simán benne van. Vigyázz, mert úgy jársz, mint szegény MLKKK... 28 éves nő... Aha! Nyilván. Én meg 350 éves félisten.


4.Kinek ez az álma amúgy? Pár bepörgött nagypofájú mobil DJ-t leszámítva nem sokakról feltételezem ezt.


5.Nehéz megérteni, hogy 3 után tényleg fáj? Vagy ez már "gáz"?


6.Dat kérdés... Mi van, nem bírta az izommacho barátod a 4 menetet? ಠ_ಠ

2016. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom én volt hogy az exemmel egy nap 15x csináltuk mert annyira be voltam zsongva és nem fájt és nem voltam annyira fáradt hogy még 5 kort ne birjak ki. 20 éves férfi.
2016. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Ezt kiknek írtad? Olyan mintha nekem is szólna, pedig fingod sincs ki vagyok. Magyarán feszültség levezetésként pofáztál ide valamit, ami téged frusztrál.

Nyalasd magad egy nővel. Ő jobb. Nincs farka ami elfáradjon :)

2016. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a fogyatékos választ...Hát én eddig csak ilyen nagyszájúakkal találkoztam..bocs..Nem tartom magam nimfonak..mert kívánom a párom..
2016. okt. 28. 16:50
 5/18 anonim válasza:

#4


1."Jó" körökben mozoghatsz, lehet ki kellene szabadulni a prolidiszkó meg a romkocsma világából.


2.Ahogy elnézem te lenézed a barátod és úgy az egész férfi nemet. Igaza van az egyik előzőnek, menj nőhöz, az majd bírni fogja a felcsatolhatóssal...

2016. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Oké, akkor kívánd csendben.

Erre szerintem senki sem volt kíváncsi.

2016. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mi koszonjuk a fogyatékos kérdésed :)
2016. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyett értek kérdező, ha minden nap van sex akkor pasimnak nem áll fel lelankad neki nem is kívánja. Ezért 2-3 naponta szokott lenni viszont akkor meg hamar elmegy. Tegnap este is én el se mentem ő már végzett azért jól esett volna ha kézzel utána kielégít, de ha magától nem mondja akkor nem erőltetem. Elrendeztem reggel magam és jól van. Nem régtől vagyunk még együtt így még nem zavar ez a probléma, de később lehet, hogy feszkók lesznek ez miatt. 23L
2016. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nézek le senkit, csak ne járjon a szája az ilyen mű macsóknak...És ha azt hiszitek az oltogatásotok meg hat, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak titeket!
2016. okt. 28. 16:56
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as ismerős..Az én pasim is hamar elmegy mindig..bár ő azért próbál utána kielégíteni máshogy..A te párod akkor nagyon önző, ha utána nem foglalkozik veled.
2016. okt. 28. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!