Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek az baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek az baj ha valaki nem bírja olyan sokáig de akár 3-4 menetet is bír egymás után?

Figyelt kérdés
Igaz még szűz vagyok de mikor ki verem ( nem tudom szebben mondani :D ) elsőre kb csak olyan 20 percig bírom de mikor el élveztem utána simán bírom még és a második akár már 40-50 percig is eltarthat és ha van még energiám a harmadikra az akár 1,5 óra is tud lenni.És még utána is tudnám folytatni de már fizikailag fáradok el de azért hogy örömet szerezek a lánynak az bármit meg ér,nekem az elsőnél ez a legfontosabb de utána is.De nem tudom hogy jól gondolom-e egyáltalán hiszen még szűz vagyok ezért lennék kíváncsi a véleményetekre!

2016. okt. 26. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.. Behatolástól számítva 10-15 max 20 perc az aktus.. Előjátékkal együtt 1,5 óra... Az nem jó ha 40-50 percig megy ki-be mert csak kidörzsöl és rohadtul tud fájni utána a hüvely.. Szóval nyugi. 22 L
2016. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, a 20perc egy átlagos menet. :) Bár én szeretem 30-40percig néha,de én sem bírom ált.addig, csak nekem nőként egyszerűbb a helyzetem, folytatódhat tovább.. :D 1-vel ellentétben engem még sose dörzsölt ki. Szerintem ha nem elég nedves valaki, ez akkor lehet probléma.

22L

2016. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Az 1-2. válaszolók még fiatalok és még nem voltak férfival csak max kis kezdőkkel.


Egy normális szex menet 1-1,5 óráig tart jobb helyen. A 15-20 perc max az előjáték.


És nem, a maszturbáció semmennyire nem szignifikáns a későbbi szexet illetően.

2016. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Csináltuk már 2,5-2 óráig, ne aggódj. :D De én azt nem szeretem,már fáj a csípőm, mindenem zsibbad. :D Sokkal többre értékelek egy kiadós szenvedélyes 20-30 percet. Nem hiszem, hogy bárkinek joga van olyanokat állítani,hogy "nem voltatok még férfival", azért mert nem preferálják a hosszú meneteket. :)
2016. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek nem az a fontos, hogy meddig bírod és hányszor.

Legyen hatalmas orgazmusa, ha kell több is, és elégítsd ki a lelkét is. ;)

Aztán hokizhatsz, ha még akarsz.

F.

2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
3-as még életében nem kefélt 10 percnél tovább csak a szája nagy. 2 óra folyamaots kefélés, megállás pihenő és minden nélkül? Biológiából is felmentésed volt?
2016. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hármasnak igaza van én van hogy egy nap két napot szexelek végig... laza...
2016. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Noha finomabb megfogalmazásban, de 5-ös válaszolóéval lényegében megegyező véleményt akartam írni.
2016. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:

Nem vagyok lány, de úgy gondolom, hogy amikor az ember alul már éppen nem képes többre, még mindig van keze, ujja, szája, nyelve, hogy párját is a csúcsra juttassa.

43/F

2016. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!