Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik egyszerre két nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egyszerre két nővel csinálják miben olyan jók vajon?

Figyelt kérdés
Sportos test, jó duma, sok pénz?Nagy egó vagy mit látnak bennük a csajok hogy hármasban is bevállalják?
2016. okt. 24. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
kellenek hozzá ezek is az biztos. nameg olyan tipusu csajok is.
2016. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sportos test nem árt, de nem kell szuper-adonisznak lenni. A lényeg, hogy se dagadt, se vézna, se átlagos ne legyél.

Jó duma eléggé fontos. Főleg amikor egyszerre két lánnyal beszélsz, akik jóban vannak egymással.

Pénz nem fontos, bár nyilván ne legyél utolsó csöves. De nem is kell hozzá tényleg milliomosnak lenni.


Történetek az ismerősi körömből:

1. A sportos, izmos (ex-vízilabdás) srác vízimentőként dolgozott a Balatonnál. Meghúzott egyszerre két együtt nyaraló 40-es nőt.

2. Sportos, jó dumás, laza srác egy fesztiválon volt egy nyáron Székesfehérváron, ahol egy koliban szállt meg. Leült a koli elé a lépcsőre cigizni és odajött hozzá két csaj, akik szintén a fesztiválra jöttek, cigit lejmolni. 1 óra múlva dugta őket.

3. Adoniszi testű, alacsony, stílusos, átlagos arcú srác elment pénzért modellt állni egy művészeti iskolába. (Nem akt volt.) Óra után két művészeti sulis kiscsaj leszopta őt közösen.


Sajnos én nem vagyok sem elég jó testű (inkább átlagos) és kicsit visszafogottabb stílusú is vagyok, úgyhogy nem hiszem hogy nekem lesz ilyen az életemben. De főleg a fentiek kellenek hozzá, ahogy látom.

2016. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!