Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen dolgokat ajánlotok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokat ajánlotok egy olyan lánynak, aki szereti ha dominálják de nem durván?

Figyelt kérdés
Pl ha bejön a lánynak az hogy tépik a haját, a fejét rövid időre vízbe nyomják vagy a bugyiját a szájába teszik, vagy kantárként húzzák hátra valamivel?
2016. okt. 22. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem - félreérthető - , hogy ezt mind úgy, hogy közben szexel a párjával. Tehát úgy húzni a haját, hogy közben együtt vannak, a viznél is ugyanez, vagy a kantárnál.
2016. okt. 22. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kikötzném az ágyon.
2016. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Amit leírtál, az nekem is bejön szeretem csinálni, átélni.

- Hajtépés: az alárendelt feletti dominaciát kifejező játék, hogy szavak nélkül, a hajánál fogva cibálva irányítja, vezeti a dom a subot.

- vízbe nyomás: a vizes játékok nagyojn bejönnek. Kényszerített zuhanyok hideg vízzel, gyötrés erős vízsugárral, víz alá nyomás, légzés kontroll víz alatt. Nyaranta szabad vízben is nagyon jó ezeket játszani.

- Bilincsek: a kedvencünk, több is van. Többféle helyzetben szoktuk alkalmazni, kezek összebilincselése, kezek nyakörv karikájához tarkó mögé, kezek fej fölé valamihez kikötve,

lábbilincs önmagában, vagy a kézbilinccsel összeláncolva

- kötözések: gúzsba kötés, melltartó-kötés

- függesztések: sportboltban vett antigravitációs csizmát használunk fejjel lefelé lógatáshoz, kezek elül vagy hátul összeközve csigára felhúzott kötéllel, úgy hogy csak a lábujjad éri a talajt.

- szemtakaró, maszk — az érzékszervek korlátozása nagyon izgató

mivel információink legnagyobb részét látás útján szerezzük, ha ezt az érzékszervet kikapcsoljuk, a többi sokkal érzékenyebbé válik, az érintések sokkal jobban hatnak

- csikizés, csalánnal gyötrés

- szájpecek: a karikát szeretjük. Néhány perc után elindul a nyálfolyás, ami izgató és megalázó egyszerre

- elektromos sokkoló: Szlovákiában vettük millitary shopban. Ott nem minősül “közbiztonságra különösen veszélyes tárgy”-nak. Elektromos kutyanyakörvet is szeretnénk kipróbálni.

Ezeket adni és kapni is szeretem. Kapni azért, mert szeretem feszegetni határaimat és fejleszteni a tűrőképességemet. Adni azért, mert örömet okoz, ha ez a páromat izgatja, és izgató a pattanásig feszülő felizgatott teste, miközben örömmel adja át a teste és lelke feletti rendelkezést.

40 switch F

2016. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ment a pozitív értékelés:)

Nagyon jók ezek a tippek :)

2016. okt. 22. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

nem igazán tudom überelni amit 3-as írt, de még leírnék pár dolgot ami a csajomnak bejön:


- elfenekelés, rendesen, pálcával

- csúnya beszéd (k .rva, r .banc stb)

- ha büntetésre kerül a sor, akkor a meztelenül a sarokba állítani, esetleg térdepeltetni, egy fél órára. mindenféle kötözés, stb nélkül. őrajta múlik h engedelmes-e, persze ha nem, akkor jön a komolyabb büntetés. bár nem egy "intenzív" büntetés ő mindig benedvesedik ettől.

- anális játékok: amikor alárendelt, szeretem/szereti ha vmi a fenekében van, pl. vibrátor v butt-plug. a legizgalmasabb ha ruha alatt van rajta, akár huzamosabb ideig. úgy kifejezetten kellemetlen tud lenni egy idő után, szex közben viszont kellemes.

- a kedvenc, van hogy hosszabb időre kikötözve hagyom, esetleg gúzsba kötve, közben többször is megd .gom, jó keményen. folyamatosan felizgatom, de nem hagyom egyszer se hogy elélvezzen, így tartom órákig. megszopatom, a gúzsba kötött póz erre kíválóan alkalmas megfelelő magasságban. a végén az arcára élvezek. persze letörölni nem tudja, hiszen meg van kötözve. aztán vmi ilyesmit mondok hogy "nézz csak magadra hogy nézel ki, te kis k .rva," és kicsit otthagyom úgy abban az állapotban kikötözve h elgondolkozzon magán, a sötét szobában. 1 órára is esetleg. aztán visszamegyek, és van h megint húzom az agyát egy ideig aztán elviszem a csúcsra ami elég intenzív szokott lenni.

2016. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!