Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózt ajánlotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SXeFeri kérdése:

Milyen pózt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje együtt vagyunk a barátnőmmel, de az együttlétek során csak úgy tud elmenni, ha orálisan elégítem ki vagy kézzel. Milyen pózt tudnátok ajánlani amivel jobb lehetne neki ? Félreértés elkerülése végett nagyon szeretem, meg jól elvagyunk és imádom neki szájjal csinálni, de a férfias önérzetemen sokat segítene, ha "jólmegtudnámdugni" :P Válaszokat előre is köszönöm. Amúgy mellőzzük az aljas "kicsiatököd" válaszokat, mert nem azzal van a baj, sokszor jelzi, hogy akár túlmélyen vagyok benne nyugalom :P

2016. jún. 20. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordított kecskepóz. :$
2016. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kutya póz misszionárius vagy lovagló nekem csak ezekben a pózokban megy de nem mindig. Általában én is csak úgy tudok elmenni ha kézzel vagy orálisan elvisz a párom és ha utána teszi be akkor nagyobb valószínűséggel akkor is el tudok menni ha bennem van. Jah még valami a kutya pózt kicsit gyengéden csináld mert sok lánynak kicsit kellemetlen mert másképp helyezkedik el a hüvely és ez miatt nem mindenkinek lehet veretni úgy rendesen de nem vagyunk egyformák. 22 / L
2016. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod hasaljon es egy picit pucsitson be, te meg hatulrol, ha akarja igy be is nyulhat maga ala h izgassa a csiklojat h konnyebben elmenjen
2016. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Saját magát nem szereti izgatni, lovaglóban én szoktam izgatni, úgy eltud menni.
2016. jún. 20. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval akkor csiklóorgazmussal nincs gond. Segítsen már ő is megkeresni azt a fránya G-pontot. Esetleg kísérletezd ki a behatolási szöget kígyóuborkával.
2016. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RoseTyler ***** válasza:

Misszionárius pózban, ha megemeli a csípőjét, akkor sokkal jobban hozzád tudja dörgölni a csiklóját dugás közben. Az viszont rajta múlik, hogy mennyire jól helyezkedik alattad. Az is egy érdekes és izgató érzés ebben a pózban, ha alaposan összeizzadtok és úgy ér hozzád a csiklója. Ezt, persze, lehet izzadság nélkül is reprodukálni. :)


Ha hátulról dugod, akkor simán rá tudsz hajolni és előre nyúlni, hogy izgathasd a mellét meg a csiklóját közben. A hátulról dugod + közben kézzel izgatod dolog, az oldalt fekve is elég könnyen, jól és élvezetesen kivitelezhető, illetve variálható tetszés szerint. Sőt még akkor is tudod kézzel izgatni a csiklóját, ha teljesen lenyomod az ágyra és úgy dugod hátulról. Ugyanez érvényes arra, ha pl. asztalnál csináljátok hátulról és arra támaszkodik a barátnőd.


Lovagló pózban is tud úgy mozogni, hogy alaposan hozzád dörgölje a csiklóját, illetve te is tudod kézzel izgatni neki, meg a mellét is. Ha viszont úgy ül bele a farkadba, hogy te is ülsz, na az még jobb lehet. Ott is hamar bejátszik az összeizzadás. :)


Ha már beleülés... ha te ülsz, és a barátnőd háttal neked ül a farkadba, akkor is szabad mindkét kezed, hajrá, lehet rásegíteni az élvezetére.


Egyébként az, hogy a barátnőd dugás közben el tudjon menni, nemcsak rajtad múlik, hanem az ő aktív részvételén is. Sokszor az is közelebb viszi a nőt az orgazmushoz, ha a hüvelyizmait feszíti meg a megfelelő pillanatokban. Bár ez nem csak neki segít rá. :)

2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én tudod mit csinálnék a helyedben?

Nekikezdenék a pettingnek, ahogy szoktad, tudod, hogy mit szeret és mit nem, szépen lassan csinálnám, húznám-nyúznám.

Tegyük fel 10 perc kell neki, akkor 9 percnél visszafognám magam, simogatnám és a többi, megint jöhet a húzás, egyre jobban és jobban. A vége fele a húzásnak jöhet kicsit a kéz is, had legyen szűk, kezdjen ráérezni a dologra és amikor abbahagyod az ujjazást, kezdjen kívánni valami a punciban.


És amikor már nagyon nem bírná, akkor kutyában, olyan erővel, hogy beleremegjen a padló (nem kell nagyon gyorsan, de jó erősen. Nálunk a kutya a tuti ilyennél, de egy erős misszionárius is jó. Keményen fogni, markolni a fenekét, elkapni a nyakát, kicsit húzni a haját is, meglepően sokan szeretik ha már azon a szinten vannak, hogy "dugjál meg végre" egy jól elhúzott előjáték után.)


HA, képes a többszöri orgazmusra, akkor azt is lehet, hogy miután pettinggel elsül kapod el hátulról. Enyém képes, és ilyenkor nagyon hamar jön a második, gondolom a más érzés miatt.


+1: (ez ember függő, de nálam bevált:) mielőtt elkezditek, vázold fel neki, hogy mi lesz, mit fogsz csinálni. Az enyém tudja, hogy OK hátulról lesz vége, nem engedem, hogy elsüljön stb, emiatt amikor már kezd beindulni, akkor azon jár az agya, hogy mikor kapom már el végre hátulról, mert már el akar sülni nagyon, ez extrában felhúzza, már előre elképzeli ahogy kutyában nyomjuk és úgy fog elsülni PLUSZ (nagy plusz), nem lesz frusztráló neki a megszakítás a felhúzásnál.

Persze ha valaki meglepetés párti akkor lehet ez nem jön be neki, de nálunk bevált!


Mindegyiket kipróbálhatod és majd kiderül melyik jön be.

(u.i: belegondolva, a pózok annyira függnek mindentől, beleértve a farkad görbületétől, a súlyotokon és a mindenféle izgató dolgokon át. De tapasztalatom szerint a legtöbb lány ha nagyon be van indulva, nem bánja ha kicsit dominálják, pl hajhúzogatás és kemény döngetés, mert ilyenkor egy lagymatag simogatástól és teketóriázástól hihetetlen ki tudnak akadni. Ezért válassz kicsit domináló, erősebb pózt)

2016. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

megint én

6-ost most olvastam, jól írja a végén, hogy csajtól is függ, de ne feledd, hogy legnagyobb erogén zóna egy lánynál az agy. Ha annyira fel tudod pörgetni, annyira be tudod gerjeszteni, hogy szinte könyörögjön már az orgazmusért, akkor szinte bármit megtehetsz vele, élvezni fogja.

2016. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fordított lovagló (háttal van neked úgy ül rá) teljesen a mellkasodra dől, picit mozog. Te pedig izgatod a puncit. Nekem így nagyon nagyon jó szokottt lenni!
2016. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az esetek 90%-ában nekem is csiklóorgazmusom van, de ettől függetlenül minden alkalommal legalább egyszer elélvezek aktus közben. Leírom, hogy nekem mik szoktak segíteni: Lovagló pózban teljesen előre dőlök, közben a párom a fenekemet izgatja/ Misszionárius pózban felemelem a csípőmet ésa fenekemet, így is stimulálja a csiklót is. Ezen kívül sokat segít, hogy ismerem a saját testem, tudom mi jó, és mire hogy reagálok. Tudom mi indít be, így sokszor a fantáziám is hozzásegít.

A pároddal próbáld úgy csinálni, hogy a végletekig elhúzzátok a behatolást, ujjazd addig, hogy kb. "ne engedje" hogy kivedd az ujjaidat, aztán utána hatolj belé, egy olyan pózban, amikor mozgás közben a csiklóját is éri inger.

Sok sikert!;)

2016. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!