Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek az elsőtől! Mit ajánlotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az elsőtől! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve együtt vagyunk, és ma pont azt beszéltük, hogy már felnőttek vagyunk, és hogy ennek is eljött az ideje. Mind a ketten 19 évesek vagyunk és szüzek. Holnap fog megtörténni. Félek, ő viszont nagyon várja már. Nem merem neki elmondani, hogy nem szeretném, vagyis igazából szeretném, csak izgulok, hogy fájni fog, stb. Óvszerrel fogjuk csinálni.
2016. jún. 14. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha félsz, az azt jelenti, hogy nem állsz rá készen. Ez van, van akinek több idő kell. Azt viszont erősen ajánlom, hogy ne tedd meg, amíg félsz. Amíg erősebb a félelem, mint a vágy, addig semmiképpen se.

20N

2016. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki mással beszélnéd meg, ha nem vele?? :) Én nem leszek ott, gondolom ennek örülsz is.. :-D Ti lesztek kettesben, ahogy eddig is, csak most végre nagyon közel lesz! El kell tudnod mondani, ha valami rohadtul fáj vagy kellemetlen, az menni fog? Tudtok óvszert használni? Van betárazva papírtörlő és síkosító? Extra nedvességhez is jól jön, főleg hogy izgulsz, de gumibarát legyen, ne olaj alapú! Szegénykém honnan fogja tudni, ha valamit máshogy szeretnél? Amúgy meg ha fincsi volt, amit eddig adott, akkor ez is jó lesz, hidd el nekem! :) Kipletykáltuk mi csajok, hogy aki ért a nyelveléshez az nem szokott utána se bunkó lenni!
2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Enis ug voltam vele h felek de szeretnem. Es nem tettuk meg csak kesobb. Orulok hogy ugy tortent meg, hogy mar semmi felwlwm nwm volt bennem, csak vagytam ra. Fajhat az elso, de ha figyelmes nem lesz gond. De amig nem vagy 100%ig biztos benne nem tennem. Csak negativumkeet marad meg
2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz akkor ne tedd. Én is több évig halogattam mire úgy éreztem hogy jöhet és hidd el nem gondoltam hogy valaha ezt fogom érezni. Most már csak izgalmat érzek ha arra gondolok hogy meg fog történni, nem félelmet. Szóval szerintem várjatok még vele, az hogy elmúltál 18 nem jelenti azt hogy automatikusan készen állsz. Az se hogy 2 éve együtt vagytok. Furcsának tartom mondjuk hogy nem beszéltetek erről előbb és hogy nem mondtad neki hogy félsz és belementél abba hogy ilyen közeli dátum legyen..szerintem mond le, bár így nagy csalódás lesz...de akkor is megéri hogy ne legyen egy szar élmény mindkettőtöknek. 19l
2016. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pettingeléssel meddig jutottatok?
2016. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Orális
2016. jún. 15. 05:44
 7/9 Deflohelp ***** válasza:
Aktuális infókhoz jutsz, ha a Szexualitás keresőjébe beírod: tapasztaltak szerint
2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nah a barátom ma szó nélkül levetkeztetett, felhúzta az óvszert, és jól megdugott. Isteni volt... Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 15. 11:42
 9/9 Deflohelp ***** válasza:
Gratulálok a nagyszerű élményhez!
2016. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!