Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttléthez mit ajánloto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttléthez mit ajánlotok? Misszionárius vagy lovagló?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek ez lesz az első, kíváncsi vagyok melyiket ajánljátok:)

2016. jún. 9. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
lovagló.
2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, de előbb a misszionáriussal kezdjetek.
2016. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

misszionárius



(estére összeszámoljátok a szavazatokat, és ez fogja eldönteni???)

2016. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem este lesz és nem, nem ez fogja eldönteni magában. Igazából pro-kontrákra meg érvekre lennék kíváncsi, hátha van ami nem jutott eszünkbe még:)
2016. jún. 9. 15:01
 5/16 anonim ***** válasza:
misszionárius, óvatosan, sok síkosítóval :)
2016. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kemény kozákot javaslom elsőre.
2016. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lány hanyattfekszik az ágyon, nyakig felhúzza a térdét, a fiú meg a lába közé térdel, (szükség esetén a magasságot hozzá adaptálni kispárnákkal stb.)

De síkosító helyett/előtt inkább a pasi sokat nyaljon, amíg a lány azt nem mondja, hogy most már mehet.

2016. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

mivel mindkettőtöknek első és általában nem a fiúnak kellemetlen hanem csak a lánynak ezért javasoltam a lovaglót mert így a lány tudja irányítani a dolgokat.egyedül ő érzi. én is így adtam oda magam a barátomnak (mindkettőnknek első volt) és mai napig is így kezdjük a szeretkezést, lassan tágulok és el se tudnám képzelni,hogy csak úgy hip-hopp betolja.

2016. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is szimpatikusabb volt kicsivel a lovagló, de amúgy nem hiszem hogy fájdalombeli gondok lennének, maximum ha izgulok:D De figyelünk egymásra is van is szám. A lovagló azért tetszett még jobban, mert úgy bezártság érzet nélkül tudunk közel lenni, nekem nagyon fontos hogy meg tudjam csókolni. Azzal csak az a probléma, hogy ott nekem kéne többet dolgozni, ami lehet nem fog menni elsőre:D Szóval ezért van a dilemma.
2016. jún. 9. 15:21
 10/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én rendkívül szűk voltam, ezért ajánlom neked a misszionáriust. Nekem még úgy is nehéz volt ellazulnom, lovaglópózban még nehezebb :) De természetesen te ismered Önmagad :)

2016. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!