Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttléthez mit ajánloto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttléthez mit ajánlotok? Misszionárius vagy lovagló?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek ez lesz az első, kíváncsi vagyok melyiket ajánljátok:)

2016. jún. 9. 14:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, az ellazulás az lehet jobb úgy,igazad van. Én szerintem annyira baromira nem vagyok szűk egy szűzhöz képest, meg barátomnak se túl nagy a farka, de azért figyelni kell rá. Nem tudom mi lesz, meg ott is változhat, de a teljes spontaneitást ebben a helyzetben nem tartom jó ötletnek:D
2016. jún. 9. 15:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért írtam a 7esben "kompakt" megoldást, mert egyesíti a lovagló és a misszionárius előnyeit. A lány felhúzott lábai miatt (persze neki is lehet támasztani valaminek a talpakat) jobb a tágulásnak, pont mint lovaglóban, ugyanakkor mégis szemben vagytok egészen és könnyebb odafigyelni egymásra. Plusz, ellentétben a lovaglóval, ebben mégis a pasi dolgozik :D
2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szia! Nálunk úgy volt, hogy misszionáriusban próbálkoztunk először, de valami hihetetlenül fájt hogy majdnem sírtam, abba is hagytuk. Következő alkalommal újra próbálkoztunk, akkor sem ment, aztán mondta hogy forduljunk meg és üljek rá lovaglóban. Először picit kellemetlen volt de végre teljesen rá tudtam ülni és nem fájt! Azért még nem volt annyira jó érzés, viszont magamnak tudtam próbálgatni hogy hogyan jobb meg ilyenek. Aztán végre egyre jobb érzés lett.

Azóta minden alkalmat így kezdünk lovaglóban, máshogy nem megy. Először lassan, meg van hogy ráülök teljesen és ringatom a csípőmet ezt imádja. És amikor már kezdenének beindulni a dolgok akkor váltunk így én sem fáradok el annyira. Remélem tudtam valamit segíteni és mindkettőtöknek pozitív tapasztalata lesz!

2016. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
MESSIonárius. :D
2016. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor teljesen a helyzettől függ majd, köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 9. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:
A lovaglónál te tudsz irányítani,ha fájna előnyösebb lehet.
2016. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!