Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok drága férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok drága férfiak, bármit értek el azzal, hogy mindenkire ráírogattok?

Figyelt kérdés

Ezért regisztráltatok? Komolyan mondom nevetséges!

Bármit írok jönnek a levelek,ajánlkozások...mindez olyan stílusban,hogy válaszolni sem vagyok hajlandó.

Tisztelet a kivételnek persze,bár ez nagyon kevés van.

Komolyan nem értem mit vártok ettől?


2016. okt. 20. 06:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Tudom én,hogy vannak normálisak, volt szerencsém azért olyanban is.

El sem hiszem,hogy most is milyem normális kommentek érkeztek,ugyhogy köszönöm szépen :)

2016. okt. 20. 08:32
 12/21 A kérdező kommentje:

10-es

Azt te sem gondolhatod komolyan,hogy előre tudni kellene ki fog majd megcsalni és ki lesz bunkó...sajnos egyik sem így mutatkozik be, hogy szia én leszek az a k@cs@g aki megcsal és megaláz téged.

A nők jelentős többségének bizony fontosak a belső értékek,van egy kis része akinek nem viszont én ezt pont másképp látom...inkább a fiatal kis tinilányok akik azt sem tudják mi fán terem egy normális kapcsolat.

Ha egy idősebb v tapasztaltabb nő visszautasít egy férfit nem feltétlen jelenti azt,hogy nem számítanak neki a belső értékek, egyszerűen csak tudja mit akar és nem is akarja feleslegesen húzni a másik idejét...míg egy fiatal szűz lány aki valóbsn könnyebb préda lehet és még befolyásolható is.

Én inkább így látom a helyzetet.

2016. okt. 20. 08:42
 13/21 anonim ***** válasza:

A "10ből 1 az 100ból 10" elvét követik.


Te, aki nem válaszolsz, járulékos de szükségszerű időveszteség vagy ezeknek a férfiaknak, semmi több. Szóval sztem ne vedd személyes inzultusnak h írnak.

2016. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem érzem zaklatva magam :)

Csak egyszerűen idegesít egy idő utan

2016. okt. 20. 10:28
 15/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Urak a válaszokat olvasva, azért van köztünk 1-2 szánalmas pöts.
2016. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egybe volt a szerelem/szex kategória akkor ez félig-meddig társkeresővé vált, legalább 1-2 éve nem használtam csak a sport meg a szórakozás kategóriát, és ott nincs ilyen:)

ennek a kategóriának ez a velejárója sajnos

2016. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok törvénye alapján, valaki biztos belemegy a dologba. Kétlem, hogy éveken át küldözgetik mindenkinek az üzeneteiket és nem unják meg. Biztos, hogy van valami eredménye a dolognak, hogy továbbra is csinálják.

Másrészt: Pontosan mi a baj ezzel? Vagyis mi lenne a jobb? Mit írjanak? Csak mert megvizsgálták, hogy mik alapján választanak társkeresőn az emberek. A nők több, mint 90%-a pusztán a kép alapján dönti el, hogy kinek ír vissza és utána olvassák el a kapott leveleket. Ezek után, mégis mi értelme komolyabban megfogalmazni minden egyes szimpatikus nőnek egy hosszú és értelmes levelet?

Régebben néha elbeszélgettem 1-2 személlyel itt is, facebookon is. Sokan rám is írtak, van, akire én. És mit vettem észre? Egy összetett és átgondolt válasz alig érdekel valakit. A párszavas tőmondatokkal meg sokkal nagyobb volt a siker.

Egyszerűen rengeteg embernek megterhelő egy kicsit is összetettebb kommunikáció.

2016. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Valóban szànalmas, ahogy itt kínálgatják a fa$zukat, ingyen szexet remélve. Engem is ba$zottul idegesít, hogy majdnem minden válaszomra jön vmi önreklámos privi.

Amúgy a 9-esnek igaza van, ezek a levelek kísértetiesen hasonló stílusban íródnak.

2016. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát b"szki, ezek után lehet, hogy én is belecsapok. Pár kép a farkamról, egy sablonszöveg 5 mp alatt...lehet h fel is veszek egy embert, hogy írjon helyettem.
2016. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nagyobb esélyük lenne ha normális beszélgetést,ismerkedést kezdeményeznek...

volt már jó pár példa rá, hogy összejött két gyakorizó, köztük én és az exem, a farokmutogatás nem hiszem, hogy akkora eredménnyel járna,max a kiéhezett ronda kis szüzekre talán :/ (nem sértésnek szántam)

2016. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!