Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok drága férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok drága férfiak, bármit értek el azzal, hogy mindenkire ráírogattok?

Figyelt kérdés

Ezért regisztráltatok? Komolyan mondom nevetséges!

Bármit írok jönnek a levelek,ajánlkozások...mindez olyan stílusban,hogy válaszolni sem vagyok hajlandó.

Tisztelet a kivételnek persze,bár ez nagyon kevés van.

Komolyan nem értem mit vártok ettől?


2016. okt. 20. 06:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem írtam rád és nem is fogok, bár néha megtörténik velem ilyen nem tagadom. Hogy miért? Mert rám is írnak csajok, beszélgetünk aztán szia, semmi célom nincs ezzel.
2016. okt. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nincs kedved randizni?
2016. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én is ugyan ezt tapasztalom.. És némelyik pasi tényleg olyan stílusban ír hogy nyomdafestéket nem tűri..
2016. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hmmmmm, mert próbálkoznak. A nagy számok törvénye alapján be is jön nekik. Mondjuk eszembe nem jutna ismerkedés céljából, főleg nem alpári stílusban.
2016. okt. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Tisztelt Hölgyek!


Egy-egy kérdés kapcsán a hozzászólásaitokat olvasva az emberben időnként kiakad az erotika szenzor, és megfogalmazódik egy elemi ösztön agyunkban, hogy mekkora lenne már egy ilyen Nővel szeretkezni, kényeztetni. Ilyenkor, már erősen erektált állapotban az agyunk vérellátása alábbhagy, mert már a vér nagyrésze lefelé tódult. Emiatt van az, hogy a mondatszerkesztésünk teljesen szétesik, a választékos fogalmazásról és a szóismétlésről nem is beszélve.


Emiatt mind magam, mind férfitársaim nevében elnézést kérek Tőletek.


Én azért igyekszem a körülményekhez képest óvatosan fogalmazni, mert ki tudja, hogy a másik oldalon nem-e egy 50-es pasi olvassa a soraimat, ugye az oldal anonimitásából adódóan ez is könnyen előfordulhat...


És, hogy mit várunk ettől, erre álljon itt egy párbeszéd, az ideális esetről. P pasi, N nő


P: Szia tetszett a hozzászólásod d...k?

N: Szia, persze.

P: XY helyen xy időben ráérsz?

N: Akkor pont nem jó, mert a barátnőimmel moziba megyünk, de következő nap ugyanakkor ugyanott?

P: Ok, az jó lesz, erről és erről megismersz.


Ezután telszám csere. Találkozásnál megjelenik az átlagos vagy az alatti csávó és Ti a szupermodell nő, séta, csevegés, egész éjszakás szeretkezés, melyben Ti le vagytok nyűgözve, hogy ez a méret és technika egyszerűen őrjítően hatott rátok és ilyet ezelőtt még soha senkivel, és megbeszélitek a köv. talit.


Szerintem mindannyiunk valami ilyesmit vár ettől. Ehhez képest általában Ti nem válaszoltok, vagy ha mégis, akkor elküldtök melegebb éghajlatra.


30/F

2016. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy így kellene lezajlania a dolgoknak,ahogy az 5-ös írta! Nem tudom miért kéretik magukat a nők. Higgyétek el, a szex jó dolog! :) Bár ilyen szándékkal még nem írtam rá senkire, sőt inkább mások írtak rám, egy-egy válaszom miatt, persze vagy túl messze vannak, vagy már van párjuk.
2016. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Tény hogy a pasik 1 része elég paraszt stílusban ír,de legalább csak a vágyaikat követik,míg 1 nő mind ezt feltételhez köti.Persze vannak kivételek is,azért. Szerintem szánalmas hogy míg 1nő is ugyan úgy a boldogságra vágyik,és szólás szabadság van,meg egyen jogúság,még is azt várják hogy a pasik nekik puncsoljanak. Míg a nők is elfogadásra vágynak,javarészük csak feltétel reményében képes elfogadni 1 pasit.Arról már nem is beszélve ha neki kell kezdeményezni akkor legtöbbjük hagyja a francba a pasit,mert hát kényelmesebb a ha neki udvarolnak.A jéghegy csúcsa az, a nálad a munkahelyen presztizsben feletted álló nő már meg sem ismer. Nagyon kevés hatalmon levő nő néz valamibe 1 alatta presztízsben álló férfit.Tapasztalat.
2016. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a mi helyünkbe! Társkeresőn egy átlagos férfinak a nők 99%-a vissza sem ír, itt ugyanez a helyzet képcsere után, tehát átlagban 100 nőre kell ráírniuk, hogy valami legyen. A csúnya férfiaknál pedig millióból egy, vagy még annyi se.
2016. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Az összes tolakodó levelet ugyanattól a néhány felhasználóktól kapod.Ők lehetnek kb. húszan.

Ez elenyésző szám az összes regisztrált férfihoz képest,szóval felesleges általánosítani.A normálisak nem írnak rád,így nem is veszel tudomást a létezésükről.

2016. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
A fő probléma ott kezdődik hogy a nők javarésze nem vállal felelőséget a tetteiért. Megcsalt a pasim,bunko volt hozzám, erőszakos,átvert,kihasznált: Igen?....és ki választotta? Ők választanak,de mindenért csak a pasi a hibás!!! Talán nem a külsőségeket kellene nézni,és nem 1hét ismeretség után lefeküdni vele. Majd ha a nőknek is számít a belső érték talán ez megfog változni,de addig soha. Vannak lányok akiknek számít,és elfogadnak olyannak amilyen vagy sokkal nagyobb százalékban,ezek a fiatalabb lányok s a szüzek,épp ezért is imádom őket
2016. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!