Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegy a barátnőm. Mit csináljak? (nem vicc)

Figyelt kérdés
a barátnőm,akivel nemrég vagyunk együtt,nagyon hamar elmegy,és utána túl érzékeny hogy folytassuk.általában nekem szájjal befejezi.Rövid alatt azt értem,kb 5-10 perc alatt (előjáték nyilván nincs beleszámolva) és igazából próbáltam neki finomabban,lassabban,de úgy is elmegy..elején izgatott nyilván hogy ilyen hamar elmegy,meg jól esik azért :D de jó lenne ha bírná még

2016. okt. 18. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon hamar elmegyek, de tudom folytatni, és sorozatban élvezek. Erre kellene rávezetned, mert persze érzékeny vagyok én is akkor, de az csak pár pillanat, és utána megint tudok élvezni, sőt, a második, harmadik a legjobb.
2016. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozzatok azzal, amivel fordított esetben egy gyorstüzelő srácnak ajánlanak!


Ha elélvezett, pihenjetek! Lehet csók, ő simogathat, esetleg szájjal kényeztethet, de ne arra gyúrjatok, hogy te is ellődd a patront! A lényeg, hogy őt se hagyd ki az egészből, hanem próbáld úgy újra feltüzelni, hogy a legérzékenyebb részeket egy időre hanyagolod! Amikor elmúlik az érzékenysége, újra lehet kezdeni!


Lehet, hogy nem megy elsőre, de ha akarjátok, idővel menni fog!

2016. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

5-10 perc?

Az nem vészes...nekem 1-2 perc elég néha :D De tudom utána folytatni,eleinte kicsit érzékeny aztán elmúlik.

Amúgy lehet én vagyok a hülye de előjátékot leszámítva 10 perc aktus nekem elég is.


26/N

2016. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 János Gilján ***** válasza:
100%

Amikor közel kerül a csúcshoz ne csak lassítsatok, de akár álljatok meg teljesen. Simogathatod meg csókolhatod közben, de ne mozogj. Csak akkor mozogj újra, ha az izgalma kicsit lejjebb esik az orgazmus határtól. Az is jó ha ő van felül és úgy adagolja magának az ingereket, hogy pont ne élvezzen el. Minél tovább tudja magát az orgazmus küszöbnél, de még azon belül tartani, annál jobban fogja élvezni az aktust. Érdemes még intim tornát is csinálnia, mert az erősebb intim izomzat is segít szabályozni az izgalmi szinteket.

Ha pedig mégis elélvezne, maradj benne mozdulatlanul egy darabig, hátha újra kívánni fogja a folytatást. Végül az utolsó javaslatom, hogy mindezt beszéld is meg vele valamikor! Sok sikert és várjuk a fejleményeket! ;)

2016. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nyomjad neki tovább ne hülyéskedj már hagy élvezzen el 3szor négyszer meglátod megkedveli!nálunk igy van! minnél többször próbálom a csúcsra juttatni és sokszor nem is tudja hányszor élvezett el!
2016. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Síkosító segíthet
2016. okt. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!