Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratom nagyon hamar elmegy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon hamar elmegy, mi okbol lehet?

Figyelt kérdés
Volt hogy haponta 3-4szer is szeretkeztunk es meg akkor is 5 perc alatt elizgult. Nem ertem mi oka lehet. O azt mondja hogy nagyon felizgitom de nem hiszem ez lenne a gond. Regebb peddig nem volt ilyen. Orakig birta.

2016. szept. 20. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól csinálja, nyilván ha csak ki-be dugdossa akkor nem tart sokáig.

Mond neki hogy először téged rendezzen le..

2016. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze van elojatek is meg minden de en szeretem hogy sokaig tartson es nem az a celom hogy most elmentem es akkor kesz, hanem szeretem hogy az egesz olyan tanc szeru legyen de nem lehet ha ilyen hamar vegez...
2016. szept. 20. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyorstüzelő a lelkem. Segíts neki megtanulni.
2016. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Más dolga van épp...
2016. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom a sok ertelmes valaszt
2016. szept. 20. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Az en parom is ilyen volt egy par eve meg!

Azert ilyen a baratod,mert tapasztalatlan, minnel tobbszor szeretkezzetek, es elegitsd is ki oralisan is, verd is ki neki, es ezeket is surun csinald, h birja,birja,birja..

De tenyleg! Nekunk bejott ! Persze,nem 1-2het alatt..

2016. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tobb mint egy eve vagyunk eggyut es az atlagosnal joval tobbet szeretkezunk, oral, kez, anal, minden van. Nem hiszem hogy ez a baj..
2016. szept. 20. 23:02
 8/11 János Gilján ***** válasza:
77%

Itt azért van néhány logikai bukfenc a kérdésedben.


Ha régen valóban órákig bírta ejakulálás és erekció vesztés nélkül (pontosan hány órára gondolsz itt?) akkor igen magas orgazmus kontrollja van a srácnak és az erekciója is példás, hogy órákig ki tudja tartani.

Aki erre képes, az nem válik egyik napról a másikra gyorstüzelővé azzal a felkiáltással, hogy "elfelejtettem a technikákat".

Először is az erekciót nem egészséges fél óránál hosszabban kitartani, mert a péniszben fogságba esett vért frissíteni kell. Innentől akik valóban képesek 2 órán át álló farokkal reszelni, azok rövid időn belül erekciós problémákra számíthatnak. A megoldás a hosszú szeretkezések esetén, ha fél óránként részben vagy teljesen megszűnik az erekció pár percre, majd újra épül és idulhat az új fél óra.

Visszatérve a kérdésedre, úgy gondolom, ha a párod valóban képes volt mondjuk egy órán át kitartott erekcióval folyamatosan szexelni veled és egyszer csak nem bírja és gyorsan elélvez, annak valami lelki oka lehet. Talán már nem akar kitartani valamiért, esetleg attól fél, ha tovább tart ki, akkor elmegy az erekciója és inkább gyorsabban elélvez biztos, ami biztos alapon. Ezt vele lenne érdemes megbeszéld, mert mi itt csak tippelni tudunk.

De én továbbra is fenntartom magamnak a kétkedés jogát, hogy itt valami sántít ezzel a sztorival...

2016. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

János barátunk okfejtése most is kiváló, ám szabadjon megjegyeznem, hogy itt más lelki tényező is közrejátszhat. Többek között amikor egy férfi NAGYON (!) szerelmes, akkor bizony evolúciós sürgetést kap arra, hogy az imádott nőstényt mielőbb megtermékenyítse. Ilyen késztetéssel szemben könnyen csődöt mondhat minden betanult, művi késleltető technika. Ilyenkor az "állati" ösztönök győznek. Ha a fiú régebben nem volt szerelmes a kérdezőbe, csak mostanában forrt ki benne ez az érzés, akkor elképzelhető a fenti szituáció.

Hasonló - bár kétségtelen, hogy nem ennyire durva - eredményre vezethet, ha az idő folyamán kérdező technikája is javult. Kitanulta, hogy a párjának milyen póz, vagy mely erogén zónák ingerlése okoz különösen nagy élvezetet.

Mellesleg, nem tehetek róla, de nekem ez az "órákig bírta" mindig valami gátló lelki tényezőt juttat eszembe.

2016. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:

Like! :) Mindazonáltal én továbbra is úgy gondolom, hogy itt valami sántít és nem a kérdező barátjában tudatosodott egyik napról a másikra a mindent elsöprő szerelem érzése.


Mellesleg ha MÉGIS ez lenne a háttérben és pusztán a hirtelen ébredő szerelem megtermékenyítési ösztöne miatt nem tud kitartani a srác, még mindig megteheti, hogy megáll a kritikus ponton és vár egy kicsit, amíg az inger alábbhagy.


Én továbbra is úgy gondolom, ha nem kamu a kérdés és minden pontja igaz, akkor a srác simán nem akar valamiért kitartani. Erről pedig vele kell elbeszélgetni, hogy miért nem.

2016. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!