Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya, félénk srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, félénk srácként semmibe vesznek a csajok, marad a prostihoz járás?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, menj prostizni! Ár/érték arányban jobban megéri, mint a csajozás.
2016. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy írod, marad a prostizás. Ne szépítsük a dolgot.


N

2016. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Már belátom h nagyon sok pasinak igaza van!

A nő társaim egyre felszinesebbek és pénzéhesebbek, ahogy itt látom.

Nektek tényleg jobb az a faszi akivel jó megjelenni az utcàn, mint az aki megnevettetni és beszélgetni is lehet vele?

Megérdemlik akkor egymást 😉

Lehet pontozni😂

2016. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most a szánalom privátokra utazol?
2016. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#3

Ez mekkora kamu.

2016. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megint felbukkant a két legnagyobb pofátlanság ami az ilyen kérdéseknél felbukkan.


#1 legyél magabiztos.

Aha. Csakhogy ennek tetemes hábyada a nőkkel kapcsolatos pozitív élményből fakad. Ha láthatatlannak nézik szerencsétlent, akkor hogyan legyen az? Mellesleg konkrét tanácsokat kéne irni neki nem ilyen közhelyes fasságokat.


#2 legyen humorod

Oké. A bohócon röhögnek de nem dugnak vele. Ha jó humorod van, Menj stand uppolni de ettől még nem tolják le a bugyijukat.

2016. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 totálisan egyetértek, én csak annyi tudok adni tanácsként "mint egyik csúnya a másiknak :D", hogy a magabiztosság nem feltétlenül szar duma, csak át kell értelmezni... legalábbis én így csináltam. Az tényleg igaz, hogy nem istennőkkel beszélsz csak emberekkel, de nekik meg van az elképzelésük kivel hajlandóak mutatkozni. Az emberek többsége nem hogy közösségben, de maguknak sem ismerik be, ha csúnyák vagy ha nem szeretnének csúnya emberrel összejönni, mert az társadalmilag nem elfogadható, miközben valójában mindenki ezt gondolja. Vannak ritka kivételek, de az álszentségtől hányingerem van mindig. Szóval, mint "nem relatív, hanem tényszerűen ronda élőlény" én úgy lettem túl ezen a dolgon, hogy megegyeztem magammal, addig nem is kell nő, amíg nem találok olyat, aki nem ennyire álszent. Inkább legyek egyedül, mint olyannal, akinek igazából nem is kellek.


Ui.: Nem izgat ha bárkit megsértek, én beismerem magamnak meg másoknak is, hogy nem szívesen jövök össze nálam kövérebb lányokkal és tudom magamról h bűn ronda vagyok. Puszi!

2016. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó

Akkor ez azt jelenti h te nem akarsz baràtnőt mert akinek tetszenél ( nem csak külsőségekre gondolok) az már àllszent???

Ez így elég érdekesen hangzik!


Persze még mindig nem érzem miért gondoljátok h csak egy "Brad Pitt" nek van esélye a csajoknàl.

Ennyiszer lepattintottak már? Akkor lehet nem jó helyen és módon próbàltàl ismerkedni. De nem hiszem még most sem h rajtam kívül nincs még olyan nő aki inkább választott egy " Danny DeVito"t ( pénz nélkül)

2016. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mikeXxX ***** válasza:
Egy dolgot tanulj meg jól senkinek nem kell a rinyagép ! Hozd ki magadból a maximumot és akkor tutira nem kell fizetned !
2016. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!