Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri prostihoz menni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Lassan 22 éves leszek és szűz vagyok, de már nagyon szeretnék szexelni

2016. szept. 18. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanígy, ugyanezen gondolkozom. :)

A megéri az árán is múlik... :D

2016. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Kidobott pénz. Inkább keress egy párkapcsolatot egy lánnyal.
2016. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pénz nem számít,viszont igényeshez szeretnék menni meg nem tudom,hogy fiatalhoz lenne jobb(tapasztalatlan,de tisztább) vagy idősebb de sokat használthoz.
2016. szept. 18. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

szerintem se menj! ez életed egyik legszebb pillanata biztos, hogy egy idegennel akarok megélni akinek ráadásul pénzt is adsz?


Számomra undorító és elfogadhatatlan ha valaki ilyenfajta szolgáltatásra vágyik :S


Ne legyél lusta kedves kérdező és irány csajozni :D

2016. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 guti73 válasza:
15%

Na b#zd meg! Te is tiszteled ám a csajokat rendesen!! :-(

Először tegyél arról hogy szóba álljanak veled a nők!!

2016. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Megéri, általában az elsőbe beleszeretnek az emberek, a prostiba meg ugye nem fogsz... Ezzel egy akár több hónapos problémát is ki tudsz kerülni.
2016. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
NEM.
2016. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjél nyugodtan, ez egy gyógyszer a szorongásra. Nagy nyomás a szüzesség ilyen korban. Ha ledobod, utána sokkal könnyebb lesz majd ismerkedni szépen lassan.


Ha csak halogatod, mint én annak idején, csak elmegy a fiatalságod és befordulsz.


Leghyönyőrűbb pillanat :D romantikus filmekbeli fasság. A csajokat meg nem tisztelni kell, hanem elérni, hogy tiszteljenek. Kölcsönösen. Nem valami felsőnnrendű lények... a többség egyébként nem érdemli meg a tiszteletet. Azon kevesek akik meg igen, azokat érdemes megbecsülni. A többit kerüld el.

2016. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Menjél. Olyat keressél, akinek sok a jó érékelése, pl. beszamolok.hu-n. Utána motiváltabb leszel a csajkeresesben.
2016. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj, ha eddig nem sikerült becsajozni, akkor kár tovább erőltetni. Viszont az egy nagy tévhit, hogy miután elveszted a szüzességed jobban fog menni a csajozás. Attól, hogy fizetsz a punciért nem leszel jóképűbb, sem magabiztosabb, semmi sem fog változni.
2016. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!