Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok prostihoz miért csak 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok prostihoz miért csak 25 vagy 30 éves kor felett lehet menni?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten ezeket az oldalakat amik gyakorlatilag ilyen lányokkal foglalkoznak. Látom nagyon sok lány adatlapján az van beírva,hogy az egyik 20 éves kortól a másik 25 éves kortól fogad férfiakat. Olyan is van nem is 1 aki 30 éves kor fölött fogad férfiakat dikk mondom. Ez miért van ? Egyes hirdetők még ki is írják,hogy nincs kivétel életkort tekintve. Az egyik csajra ráírtam,hogy most ez komoly ? 23 vagyok és nem mehetek hozzá mert ő 30 fölötti vendégeket vár. Azóta sem írt vissza ,de ez 2-3 hónapja volt :D

2016. szept. 5. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

azért mert a sok huszonéves taknyos még képes lenne beleszeretni a lányba mert elhiszi hogy a nő élvezi amit a pasi csinál vele...

25-30 feletti pasiknál meg azért logikusan lehet következtetni hogy van annyi eszük hogy ök is csak üzleti céllal látogatnak meg egy hölgyet... gondolom én... a k**váknak se kell a sok kis p*cs

2016. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Az a nagy baj,hogy belefogalmaztad a mondandódba,avagy a kérdésedbe a "DIKK" szócskát...

Mondd magad 25-nek...vagy 30-nak..

2016. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Azért nem szeretik a fiatalokat, mert azok nem töltenek, csak lőnek. Ha 1 órát fizetsz, az idő alatt 4x is elmehetsz. A prostik sem szeretik a strapát, 1x süljön el, aztán elmehet a páciens – haza.
2016. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Dicsak Buksi kiszökött!
2016. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen egy nagyon szép 42 éves nővel akartam elveszíteni a szüzességem. De ki volt írva nála hogy min 25 év


Úgyhogy elmentem egy másik, 44 éves szép nőhöz akinél nem volt korhatár megadva. Nem kevés pénzt hagytam ott, főleg az extrák után amikért fizettem.


Sajnálom hogy nem egyéni mérlegelés alapján döntenek az ilyen korhatározós nők

24/F

2016. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megírtam ,hogy 23 vagyok és nem roma ,de tök komolyan magyar létemre nem tudom miért használom mindig :D Hagyjuk a dikket a lényeg a kérdésemben van :D Jelenleg 1 óra hossza alatt 10 szer is tüzelek :D Ha nem kell a prostinak a pénzem akkor nem kell ez van. Amúgy soha ,de SOHA NEM VOLTAM MÉG PROSTINÁL :D Hogy valaha is elmegyek e hát nem hiszem . A spanok küldték az oldalt,hogy lessek már fel 10 esért már megkaphatnám őket. Mondom felnézek ,de hagyjuk nem fogok hozzájuk elmenni attól még,hogy most ment tönkre egy kapcsolatom 2 év után.
2016. szept. 5. 18:50
 7/18 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget sem hallottam még.

felhívod,egyeztetsz,aztán megjelensz.

ha szóvá teszi személyesen hogy fiatal vagy,akkor annyit mondasz-nyugi nem vagyok dilis,meg lóvém is van és te meg gyönyörű vagy-nagy mosoly hozzá és kész ennyi bent is vagy a pecójában.

emailt küldeni meg egetverő baromság.

komolyan nem értem honnan jött ez.

nem hallottam még olyat,hogy valaha is vissza írtak volna valakinek.

felhívod és kész,nem írogatsz a nőnek,mint egy bu-zi.

2016. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem email volt kicsit bonyolultabb a helyzet,de nem lényeg. Amúgy visszaírtak már nekem prostik . (egy adott weboldal ez ) Nem b'szhatja meg 30 évnél fiatalabb meg mert ő így gondolja ez az ő élete . Ha már prosti valaki akkor a szabályokat meg is szabhatja !
2016. szept. 5. 19:58
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Valószínű, hogy nem akarnak megrontani fiatalokat és szűzeket, csak olyanokat akiknek már úgyis mindegy.
2016. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Én kb 100 prostival voltam eddig.... Elfogytak a környéken a r.ibancok és a könnyű vérű nők 27 éves vagyok és mai napig nem birnék párkapcsolatot de még szexkapcsolatot se. Szex és más semmi!!!!


Elmondjam miért nem akar egy 30 feletti prosti 25 alattival szexelni? Mert gyerek, semmit nem tud, és tényleg nem éreze semmit. azért mert prosti élvezi a szexet... általában párral szoktam beszélgetni és öszintén elmondja ő szeret szexelni van olyan mikor 3x is elélvez. Sőt voltam olyan prostinál is akinek 1 órát fizettem másfél lett mert nem akart leszálni a farkamról annyira élvezte a szexet..


egy 18 éves mit akar? Anált, meg kapkod turbó tempó azt hiszi az a jó.... egy nő sokszor jobban szereti a lassú erőteljes mozgást mint a gyors vad valamit..

2016. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!