Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Here, hímvessző szőrtelenítés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdeznek17 kérdése:

Here, hímvessző szőrtelenítés, megéri?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri szőrteleníteni a golyókat, illetve a pengetőt? Már régóta terveztem, de félem hogy a herémen lévő gyűrődések, ráncok miatt megsebzem a kincsemet. Arra is gondoltam hogy hogy tudnám megoldani a herék alatti részt, hiszen túlsúlyosságom miatt nemigazán látok oda, félmunkát meg nem akarok végezni. Szerintetek ha belekezdek hagyjak ilyen repülő felszállópályát a péniszem felett vagy az csak a lányoknál divat? Még annyit szeretnék kérdezni hogy milyen borotvát ajánlotok, illetve hogy érjem el a bűvös részeket? Gondoltam majd szívószálakat rögzítek össze, végére persze majd a vàgóeszköz kerül. Mi a véleményetek fogjak bele, vagy haggyam így? Ha hosszabbra megnő ez is elkezd korpásodni, mint a hajam? Válaszokat előre is köszönöm!
2016. szept. 14. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korpasodik es tulreagalod. Ahogy neked kenyelmes ill. ahogy a partnerednek tetszik.
2016. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem toljad dzsungel modba,az illik az neked.A lanyoknak nagyon bejohet , ha valaki meglatja, akkor nyero vagy nala es becserkeszheted a malnasba.Sok sikert!
2016. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A herezacskódat fogd meg és úgy húzd szét rajta a bőrt, hogy sima felületet képezzen. Így borotvával is leszedheted. A lényege, hogy mindig sima felületet képezz.
2016. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A here alatti részt úgy tudod borotválni, ha tükröt használsz és úgy látod. :)
2016. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"túlsúlyosságom miatt nemigazán látok oda"


Honvédségnél a túlsúlyosabb bakák beceneve volt a tükörtojás. Na vajh miért is ? :-)

2016. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!