Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya, félénk srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, félénk srácként semmibe vesznek a csajok, marad a prostihoz járás?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz csúnya alatt?? Biztos nem vagy az :)))
2016. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok :) irj privit :)
2016. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

A csúnyaság relatív. A félénkséget le kell győzni! A csajokról le lehet dumálni a bugyit.

Többségünk inkább szexel egy jó humorú értelmes pasival, mint egy adonisz kinézetű, bunkó agyilag zoknival!

27/N

2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem fontos a külső. Lehet akármilyen aranyos, vicces, ha ronda a pasi.

Miért gondolod magad csúnyának?

2016. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az átverést... Szegény kérdező elküldi a képet, aztán megkapja, hogy "hát nekem nem vagy az esetem... de attól még jó vagy".
2016. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Én pl egy srácba úgy szerettem bele, hogy nagyon csúnyának tartottam az előtt csak a jelenléte meg a humora összekötötte minket egy időre
2016. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha félénk maradsz semmi esélyed. Magabiztosság,jó humor,sàrm és sportolj meg szeress táncolni is. Ezek mind megvannak és még magas is vagyok de csúnya arcú. Tapasztalat, hogy nagyon nehéz de keresni kell próbálkozni és nem feladni...
2016. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad az értelmetlen félénkségen.

Kapcsolj ki, beszélj, Kingston és főleg ne érződjön rajtad a kangörcs.

2016. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szűz is vagy még? Akkor menj el egyszer. Sokat fog segíteni a félénkségen, meglátod, hogy nem olyan nagy szám az egész. Bár én nem tudok tuti tippet arra adni, hogy hogyan legyen több önbizalmad. Csak azt tartsd eszedben, hogy nem istennőkkel beszélgetsz, hanem csupán emberekkel, akiknek megvannak ugyanúgy a saját gátlásaik, félelmeik ismerkedés közben.
2016. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A gyk-s alternatív és képmutató világban megmondják, hogy nem így van. A szépség relatív, meg légy magabiztos.

A valóságban a szépség nem annyira relatív, a szöveg meg másodlagos, ez pszichológiai tény.

Azért dolgozz magadon. Gyúrj, öltözz jobban, figyelj a kommunikációdra. Végső megoldásnak persze, mindig ott a pénz.

2016. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!