Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvárt dolog az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárt dolog az orál?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de egyelőre nem is akartam, mert tartok attól, hogy nem leszek elég jó egy párkapcsolatban, hogy nem vagyok képes orálisan kényesztetni senkit, persze cserébe én sem várom el. Tudom, hogy senki se kényszeríthet ilyen dologra, de akkor is, vannak fiúk akik elvárják és keresnek mást inkább ha nem kapja meg azt amit akar. Én úgy gondolom e nélkül is lehet jó.

2016. okt. 17. 20:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy 14 éves vagyok?

Ki mondta, hogy anyukámmal szopásról dumcsizunk?

Ki mondta, hogy f..p..na az aki nem hajlandó ilyesmire?


Azért, mert te szereted ha szopatod magad, attól még lehet, hogy az vki nem szívesen csinálja.

2016. okt. 20. 14:02
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ki mondta, hogy 14 éves vagyok?

Ki mondta, hogy anyukámmal szopásról dumcsizunk? "


Nem láttad a 6-os számot?


"Ki mondta, hogy f..p..na az aki nem hajlandó ilyesmire?"


Akinek van egy kia esze.


"Azért, mert te szereted ha szopatod magad, attól még lehet, hogy az vki nem szívesen csinálja."


És ez engem hol érdekel?

2016. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mi vagy te? Miért röfögöd vissza a soraimat? :'D


Ui.: copy beilleszt amit leírtam neked és halljuk a kit érdekel véleményedet..

2016. okt. 24. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!