Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit tegyek ha magasságom...

Mit tegyek ha magasságom megvan viszont az elvárt méretarány nem felel meg?

Figyelt kérdés
Magas lány vagyok,180cm. Nagyon zavar és már nagyon rég nézem a modelleket, modellkedést mint szakma nagyon tetszik. Viszont a magasságom ugye nem minden. Mellmérettel nincs baj mert pont 90, viszont a derék és csipő méret meghaladja a "tökéletest'' mivel a derékbőség 70 s a csípőm 94. Mit tanácsoltok? Pár napja nekifogtam edzeni keményen.16 éves vagyok, babás arcom van és ovális, s nagyon hosszú lábam. A barátok, lényegében sokan megkérdezik tölem, hogy nem szeretnék modellkedni mert nagyon szép az arcom s z alakom is. Nem tudom mit tegyek..

2015. aug. 16. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Kemény fogyókúra kell, megfelelő táplálkozás, mozgás - látatlanban nem lehet biztosat javasolni, de egy személyi edző tud segíteni.

Azt is vedd hozzá, hogy azokat a méreteket tartani is kell folyamatosan. Az alkat pedig önmagában nem garancia és ha valamelyik ügynökség szerződik is veled, nem sok esély van rá, hogy befutsz, reálisan nézve kapsz egy-két kisebb munkát és ennyi.

Na akkor mérlegeld a szükséges befektetést: anyagiak meg főleg az idő és a sok stressz. Megjegyzem ha elkezdesz fogyni, mellből is fogsz, az nem úgy megy, hogy most innen két kiló, oda plusz egy, tehát a "tökéletes" arányokat lehet sosem éred el, akár a csontozatod miatt. Egyszerűen nem olyan az alkatod. Attól, hogy valaki magas, még nem biztos, hogy modellalkat is.

És a kinézet még egy dolog. Tudod vállalni időben? A szüleid is (mivel még 18 alatt vagy)? Pénzük is van elég - mert könnyen lehet, hogy nem térül meg a befektetés? Nyelvtudás? Azon kívül, hogy mostanában minden kislány modell akar lenni, mit látsz a szakmában? Mentálisan is bírnád? A kritikát fapofával tűröd, sőt mosolyogni is tudsz hozzá? Mert ezek mind kellenek.

Neked kell mérlegelni, nem az a célom, hogy lebeszéljelek - bár ha ennyi el tud bizonytalanítani, akkor megint kérdéses, hogy ez neked való-e. De mérlegelj, hogy megéri-e, vagy inkább maradsz egy szép, csinos, ám civil lány, aki mondjuk keményen tanul, hogy elérje a hosszútávú céljait, van ideje a hobbijára, a barátaira is, stb?

2015. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!