Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan Férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Férfiak akiknek nincs gondjuk a csajozassal és még is szeretik a kis mellet (is)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak... Nem is értem, hogy miért hiszitek azt, hogy a kis mell akkora negatívum. Engem a szép arc és a vékony testalkat fog meg. De a vékony testalkat általában kis mellekkel párosul ami nem baj. Nekem egy szép arc + kicsi, de formás popsi és egy lapos has a tuti befutó. Ha ez megvan akkor annyira mind1, hogy milyen a melle.
2016. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam h negatívum lenne. Nekem is az van és attól még jo csajnak mondanak. A baratom is szereti. Csak jo lenne leszámolni itt azzal a tevhittel h csak az szereti akinek mindegy.
2016. okt. 16. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy a barátod szereti,nem kell ezen görcsölni
2016. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem is az van és attól még jo csajnak mondanak"


Kik?


" A baratom is szereti."


Akkor mi a gond? Azon kívül, hogy ke se sz*nak az utcán és emiatt beteges kisebbségi komplexusban szenvedsz és kóros mell irigységed is van.


" Csak jo lenne leszámolni itt azzal a tevhittel h csak az szereti akinek mindegy."


Ez nem tévhit hanem tény.

2016. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okostojás:

1. Nincs kisebbségi érzésem. Örülök h nincs nagy mellem

2. Nem lapos hanem kerek

3. Nem csak a baratom mondja h jol nézek ki. Hanem sokan. Es nem olyan aki sose tudna nőt szerezni.

4. Sok nagyon szép lány van akinek kicsi melle van

5. A kérdést azert tettem fel h a magadfele segfejek ne hirdessék azt h csak a luzerek szeretik a kis mellet.

6. Tudom h te a nagy mellet szereted és mindegy h milyen az arca, a modora, a teste mert hiszen a nagy mell a lényeg.

7. A te fajtád akarja megkérdőjelezni a nokben h lehetnek e szépek kis mellel

2016. okt. 16. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a jó pasiságomnak nem feltétele a nagymell szeretet.

én a kicsit szeretem.

2016. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!