Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok csak az olyan pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok csak az olyan pasikat szeretik akik jol tudnak verekedni es barkitol megvedik oket?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Édes istenem...
2016. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, és már legalább kilencedikesek.
2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Ma a swag, édi-bédi metroszexuális cicafiú a menő.
2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én verekedős és védelmező típus vagyok és nem mondom hogy repdesnének az örömtől. ( inkább félnek mert bokszert meg kest is hordok magamnal kiveteles helyzetekre)
2016. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, az olyanokat is szeretik, akik az első rájuk nyomuló csávónak átpasszolják őket, és ha belekötnek a barátnőjébe, akkor csak karba tett kézzel várja a végkimenetelt :)
2016. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, a nők szeretik ezeket - a lányok a búzafüveket szeretik (ahogy 4#es írja)
2016. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem..Egyáltalán nem szeretem ha egy pasi agresszív.. De azért álljon ki értem és ne hadja hogy megerőszakoljanak.... Amúgy nem kell játszani a nagy menőt meg kakaskodni minden sráccal aki rám mer nézni mert az szánalmas... 22 L
2016. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mert az agresszivitás nem megoldás. Jó, ha bántani akarnák őt, én lennék az első aki a támadónak ugrik, nem törődve a következményekkel :)


Egyébként sokkal inkább meg tud úgy védeni, hogy nem kakaskodik, hanem nyugodtan elmegyünk a színről. Ha leáll verekedni és ő a gyengébb, akkor mindketten elég hamar s.zrban leszünk.

2016. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem árt, ha meg tud védeni
2016. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!