Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért emlékeztet a női test...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlékeztet a női test olyan sok része a szexre?

Figyelt kérdés
Punci, fenék, száj, mell. A férfi testen sokkal kevesebb ilyen pont van.
2016. okt. 9. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert fiú vagy, és ez így természetes.Az ellenkező nemet látod szexinek.20/L
2016. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A férfi testen sokkal kevesebb ilyen pont van."


Férfi szemmel lehet, de nekem női szemmel azért elég sok minden van egy férfi testen, ami a szexre emlékeztet. :-))

2016. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2:

Ja csak nektek ha már egy férfi átlagos testű (nem sportos, nem vállas, nem szálkás), akkor az nem vonzó.


De nekünk egy átlagos női test átlagos cicikkel, átlagos arccal, átlagos alkattal, átlagos puncival is vonzó.

2016. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3


Ha reálisan szeretnél látni ebben a kérdésben, akkor szerintem érdemes figyelned magad körül az embereket és vetni egy objektív pillantást arra, hogy valóban csak sportos, vállas, szálkás férfiak kiváltsága-e vajon, hogy barátnőjük, párjuk, feleségük van. (Én egyáltalán nem ezt látom magam körül.)


A hozzászólásodról még az a gyakoris eset jutott eszembe, amikor egy huszonéves férfi már a sokadik alkalommal írta be párkapcsolati témájú kérdéshez egy jó évvel ezelőtt, hogy a nők milyen felszínesek, csak a magas, izmos, jóképű stb. pasikkal hajlandóak szóba állni, a többinek pedig esélye sincs náluk.


Aztán egyszer egy 20-21 éves lány kérdésére, amiben arról érdeklődött, hogy "Fiúk, férfiak, ti észreveszitek azokat a lányokat is az utcán, akik ritkán sminkelnek, nincs kivasalva a hajuk és nem a legfrissebb divat szerint öltöznek?", ugyanez a pasi teljes őszinteséggel beírt annyit, hogy:


"Nem igazán".


Elég jó a memóriám, emlékeztem a felhasználónevére és a korábbi hozzászólásaira, rákereste a Google-ban és belinkeltem oda egyiket arról, hogy - szerinte - a nők csak milyen tökéletes külsejű hím egyedekkel állnak szóba.


Nem tudom, mennyire volt hajlandó szembenézni a saját kettős mércéjével és álszent viselkedésével, én csak annyit láttam, hogy onnantól fogva már úgy írt, - ugyanabban a stílusban és tartalomban - hogy nem volt feltüntetve a felhasználóneve.

2016. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4:


1. bekezdés: Csak mert egy férfi nem sportos, izmos, szálkás, vállas alkatú attól még lehet barátnője. EGY barátnője (aki még akár csinos is). De ez nem azt jelenti hogy őt attól még minden csinos lány megnézi szinte magának.


2. bekezdés: Nem így gondolom, amit te gondolsz rólam. Magas (197 cm), sportos alkatú, átlagosabb arcú srác vagyok és mindig találok lányokat középtávon, ha akarok.

Arról beszéltem, hogy a férfiak külsőbeli elvárásai alacsonyabbak a nőkénél. Én is nem kevés lánnyal voltam már, akik tudtam hogy nem néznek ki olyan szépen, mint amilyen jóképű én vagyok. De azért még okésak. A legfontosabb, hogy egy lány ne legyen dagadt vagy csúnya arcú.


3. bekezdés: Én nem az a férfi vagyok. Tényleg dugtam már olyan lányokkal, akik nem olyan kisportolt testűek mint én és nem edzenek és akiknek nincs olyan szép arcuk, mint ahogy én kinézek férfi megfelelőben.

Ezzel ugyanígy van közel minden férfi, akit én ismerek.

2016. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


"Csak mert egy férfi nem sportos, izmos, szálkás, vállas alkatú .... ez nem azt jelenti hogy őt attól még minden csinos lány megnézi szinte magának."


Miért, szerinted egy átlagos külsejű lányt vagy nőt szinte minden jóképű, jó testű férfi megnézi magának???



"2. bekezdés: Nem így gondolom, amit te gondolsz rólam."


Én nem gondolok rólad semmit, mert nem ismerlek. A második bekezdésben egy másik férfi felhasználóról írtam, akinek a hozzászólása egy számomra tanulságos és emlékezetes eset volt arról, hogy amit ő nőktől rossz néven vesz, sérelmez és kritizál (és ráadásul minden nőre érvényes általánosításként ex katedra kijelent), azt ő férfiként pont ugyanúgy megteszi, és még le is írja tömör őszinteséggel.


Aztán amikor cikinek érzi, hogy valaki tükröt tart elé, hogy szembesítse a saját kettős mércéjével, akkor inkább eltünteti a felhasználónevét.


"Arról beszéltem, hogy a férfiak külsőbeli elvárásai alacsonyabbak a nőkénél."


Én azt látom magam körül, hogy ez a fajta elvárás nem nem-függő, hanem inkább egyed-függő, de ez nyilván egy szubjektív megfigyelés.


Másrészt te "dugásról" írtál, nem párválasztásról, ami az én szememben nagy különbség.

2016. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:


"Miért, szerinted egy átlagos külsejű lányt vagy nőt szinte minden jóképű, jó testű férfi megnézi magának??? "


A nők és a férfiak nem egyformák. A nők beérik egy jóképű férfival is.


"Aztán amikor cikinek érzi, hogy valaki tükröt tart elé, hogy szembesítse a saját kettős mércéjével, akkor inkább eltünteti a felhasználónevét. "


A kettős mérce sosem baj, mert nyilván ha te elvárod hogy egy férfinak legyen 15 cm-es farka, ő nem baj ha nem várja el ezt tőled. A kettős mérce normális. A LÉNYEG AZ, hogy azok a dolgok teljesüljenk, amiket elvárunk a másikban és amik kielégítenek minket. Miért baj ha ezek eltérő dolgok, de amúgy a végén mindenki boldog?


"Másrészt te "dugásról" írtál, nem párválasztásról, ami az én szememben nagy különbség."

Színonímaként használtam a kettőt.

2016. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Annyira nem arra reagáltál, amit kérdeztem vagy írtam, hogy nem tudom eldönteni, hogy nem értetted, meg vagy úgy csinálsz, mint aki nem érti, hogy el lehessen terelni a szót a lényegről.


Pl. egy mindkét nemre értelmezhető kérdésben írtam a kettős mércéről és álszentségről egy konkrét példa kapcsán, erre szóba hozod a farok méretet.


Most komolyan, az szerinted kettős mérce, ha egy férfi nem várja tőlem, hogy farkam legyen, én meg nem várom tőle el az A-B-C-D kosaras melleket a gyári alapfelszereltség részeként?

2016. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!