Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondta hogy csak egy test...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy csak egy test vagyok akit d*g (többi lent. ) Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy csak egy test vagyok akit d*g és úgy sz**ok mint egy k@@va.Ezt mondta miután megemlítettem neki,hogy ez szerelem ami köztünk van.Egy héttel később azt mondja sírva,hogy szerelmes belém?Miért viselkedik valaki így?

Nem sz*x kapcsolatnak indult,de az igaz,hogy egy hét ismertség után lefeküdtünk egymással de utána ismerkedtünk rengeteg időt töltöttünk együtt én pedig azt hittem hogy szeret mint ahogy én is őt.


2016. szept. 30. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

1. Mert bunkó paraszt

2. Maga sem tudja, mit akar


De egy a lényeg, hogy buta.

2016. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rosszul hitted, most is csak azért ment vissza mert kangörcse van
2016. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A problema az, hogy te azt hitted, hogy azert mert nem hagyott ott az elso alkalom utan, automatikusan azt jelentette, hogy osszejottetek, pedig csak annyit jelentett hogy egynel tobbszor tervez beled uriteni. Es mikor ezeket a terveket keresztbe huzod egy "jaj de szerelmes vagyok"-kal, akkor elrontod a szorakozasat.
2016. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, hogy te meg szoba alsz vele. Egy értelmes normális nő akiben van tartás olyan pofont lekuld egy ilyen parasztnak, hogy a feje forog egy hétig.
2016. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondta????Jó nagy barom a srác már bocsi.Hajtsd el mint a magzatvizet!!!
2016. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert vagy annyira butuska, hogy hagyod magad használni még ezek után is...
2016. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a hibás abszolút!! Bármelyik pasi megd*g ha engeded neki.


1HÉT ISMERKEDÉSBŐL TÉNYLEG NAGY SZERELEM LEHET(ÉBREDJ MÁR FEL)

Neki adtad a testeden ő meg kihasznált,és miután ez meg szünt,szerelmet vallott hogy tovább használjon. Naív vagy.


ÉS ERE MONDJÁK A LÁNYOK HOGY A PASIK KIHASZNÁLNAK MINKET NA JA. BUTA VAGY,AZT SEM TUDOD HOGY MŰKÖDIK 1 PASI.

2016. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gáz gáz gáz k...va gáz
2016. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!