Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem szeret ujjazni se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret ujjazni se nyalni, se simogatni ott lent, se csokolozni es a szex is 5 perc vagy meg kevesebb. Ti dobnatok emiatt?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyunk egyutt, es most jott el az a pillanat h besokaltam.. Szeretem de mar nehezen birom ezt a dolgot .. Viszont azt mindennap elvarja h leszopjam, en meg nem kapok semmit.. Mar tobbszor is elmodtam neki h ez a problemam de folyton csak veszekedes lesz belole.. Megcsalni nem fogom, mert sztem az gusztustalan dolog, de elhagyni se akarom..
2016. okt. 8. 18:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret téged ha ezt csinálja...

Egy ilyen önző pasival nincs jövőd :/

Csak kihasznál téged.. Ne hagyd magad

2016. okt. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
48%
Ez a kérdés a pofátlan, aljas női viselkedés mintapéldánya. Adott a kérdező, aki összejön egy tahóval, aki láthatóan lesz*a. Mit tesz ilyenkor? Elkezd nyafogni a barátzónás pancsereknek meg a gép előtt sínylődő veszteseknek akik azt hiszik ha majd elkezdik savazni a srácot, akkor kapnak jutalom puncit. (nyugi, nem fogtok). Szépen ápolják a kicsi lelkét, majd megy vissza és leszopja a gyereket ha sz csettint egyet. Miért? Mert ezt élvezed, ettől nrdvesedik a bugyid. Ha másik pasi lenne, aki foglalkozna veled, aut le se sza*ád, nem vonzódnál hozzá. Legalább önmagadnak ismerd már be, hogy így van. Mert ha 2,5 éve tart a dolog, akkor ez neked tökéletesen megfelel.
2016. okt. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

nem csak hogy dobnám, de össze se jöttem volna vele az biztos

két és fél év?

még akkor se ha fizetnének érte.

2016. okt. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%
Lépj rajta át...vagy a tökére, lehetőleg magassarkúban. Ne maradj ilyen kapcsolatban, kielégítő szex nélkül csak megzakkansz hosszú távon. Sok sikert! 36/F
2016. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
22-es. Arra nem gondoltál, hogy esetleg megerősítést szeretne, esetleg tanácsot? Amúgy nagyon jól jellemezted magad. (Előző voltam)
2016. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Miért jellemeztem magam te gyökér? Mert kimondtam a nyilvánvalót?
2016. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
A szex kölcsönösség nélkül megalázó is lehet és rombolja az önbecsülést. Ha ennyire egyoldalú és még beszélni sem lehet mert veszekszik az már bőven elegendő ok a szakításra! Az a kapcsolat ahol a gondokat még megbeszélni sem lehet az halálra van ítélve!
2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyetlen kérdést próbálj őszintén megválaszolni saját magadnak:


Ha két és fél éve az menne, hogy a pasid naponta az orgazmusig nyal, és ezt úgy várod el, hogy nem viszonozod semmilyen módon, a szex pedig abból állna, hogy öt perc után elélvezel, aztán - póztól függően - egy kéjes mosollyal - lefordulsz róla, kicsusszansz alóla stb., ő meg ott marad az erektált péniszével kielégítetlenül, akkor ti még együtt lennétek szerinted?


Ha nem, ő vajon mennyi idő után szakított volna veled?


"Megcsalni nem fogom, mert sztem az gusztustalan dolog, de elhagyni se akarom.."


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha az egészséges önbecsüléseddel, önérzeteddel összefér, hogy egy annyira önző pasival vagy együtt 2,5 éve, akit a nők többsége pár szeretkezés után lapátra tett volna, eltűröd ezt a viselkedést neki, és elhagyni sem akarod, akkor mégis milyen értelmes tanácsot lehet adni?


Hogy a kérdésre is válaszoljak (Ti dobnátok emiatt?): igen, de pár alkalom után, mert soha nem dobnék rá 2,5 évet az életemből egy olyan kapcsolatra, ahol semmibe vesznek.


Ha jó fej lennék, még egy guminőt is kapna tőlem búcsú ajándékként a legolcsóbb, leggagyibb kategóriából díszcsomagolásban.

2016. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan szabadulj meg tőle!
2016. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
26-os. Ismét magad jellemezted. ;)
2016. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!