Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem szeret ujjazni se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret ujjazni se nyalni, se simogatni ott lent, se csokolozni es a szex is 5 perc vagy meg kevesebb. Ti dobnatok emiatt?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyunk egyutt, es most jott el az a pillanat h besokaltam.. Szeretem de mar nehezen birom ezt a dolgot .. Viszont azt mindennap elvarja h leszopjam, en meg nem kapok semmit.. Mar tobbszor is elmodtam neki h ez a problemam de folyton csak veszekedes lesz belole.. Megcsalni nem fogom, mert sztem az gusztustalan dolog, de elhagyni se akarom..
2016. okt. 8. 18:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
ez egyértelmű,te még vele vagy? megérdemled.egy önzö barom akit nemérdekelsz csak üritésre kellessz neki.gratula.
2016. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ő simán önző. Csak ennyit mondok
2016. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 P83 ***** válasza:
100%
pedig, ha nem hagyod el akkor nem lesz jobb, mert változtatni nem akar.
2016. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Akkor megérdemled! :( Ennyi ideig elviselni ezt?! Miért alázod meg magad ennyire?

Ja.. Pasi vagyok

2016. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám, mert nem tudnám elképzelni magamat olyan férfi mellett, aki ennyire önző, akinek az én gyönyöröm nem ugyanolyan fontos, mint a sajátja.


(Ez szerintem nem is simán csak a szexuális kultúráról szól, hanem arról, hogy szeret-e, fontos vagyok-e neki, mit jelentek neki érzelmileg.)


Szóval nem tudom elképzelni, hogy két és fél évet "lehúzzak" egy ilyen pasi mellett, de mondjuk szerencsére nem is volt ilyenhez szerencsém.

2016. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
26%
hahahaha
2016. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyszer is olyannal jönnél össze aki ad is nem csak kapni szeret máris váltanál pasit... !
2016. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem volt egy olyan nőm, aki azt kérte ne nyaljam ki, valamiért nem élvezte, de 5 perc alatt elélvezett ha dugtam, aztán volt olyan akit másfél óráig döngettem és nem bírt sex közben elélvezni, de 10 perc alatt elment 3x nyalás közben. Azt, hogy ezt miért írtam le gőzöm sincs.


A kérdésre válaszolván, először is megemelem a férfi kalapomat előtted, hogy ilyen korrekt csaj vagy, és türelmes, viszont egyértelműen a csávó hülyére vesz téged. Azt javaslom hagyd ezt a kapcsolatot és lépjél tovább, olyan emberhez akinek majd a te gyönyöröd is fontos lesz.


Csak, hogy panaszkodjak egy kicsit, soha nem értem meg férfi társaimat sem igazán, én alig tudok barátnőt szerezni, pedig minden kívánságát lesem nekik ha van, persze nem papucs szinten, aztán itt vannak ezek a nőket semmibe vevő emberek, akik meg válogatnak a nők között..... hmmm ilyen az élet úgy tűnik.

2016. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobnám, eleve ossze sem jöttem volna vele.
2016. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 RRR ***** válasza:
100%

csere

egy önző,egoista barom....

2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!