Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem szeret ujjazni se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret ujjazni se nyalni, se simogatni ott lent, se csokolozni es a szex is 5 perc vagy meg kevesebb. Ti dobnatok emiatt?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyunk egyutt, es most jott el az a pillanat h besokaltam.. Szeretem de mar nehezen birom ezt a dolgot .. Viszont azt mindennap elvarja h leszopjam, en meg nem kapok semmit.. Mar tobbszor is elmodtam neki h ez a problemam de folyton csak veszekedes lesz belole.. Megcsalni nem fogom, mert sztem az gusztustalan dolog, de elhagyni se akarom..
2016. okt. 8. 18:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
74%

Besokaltál de nem akarod elhagyni? Akkor idegileg fogsz kikészülni a kielégületlenségtől! Ha azt hiszed, hogy csak ilyesztgetlek vagy a levegőbe beszélek, akkor tévedsz! De késöbb visszatérhetünk a dologra és majd megírod, hogy igazam lett-e vagy sem!


Ha besokaltál, de nem akarod elhagyni, akkor még nem elég erős a "besokallás"! Így akarod leélni az életedet? Egy önző pasi mellett aki semmi örömet nem nyújt neked? Mazohista vagy, vagy csak mártírt játszol? Inkább cseréld le a pasidat és élj boldogan egy adni is szerető pasi mellett! Gondolkozz! Csak egyszer élünk!

Mondom mindezt pasiként.

2016. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
8-as hsz: mennyi idős vagy?
2016. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%

Én biztos dobnám. De tuti van olyan akinek ez pont elég. Ha neked nem elég, dobd!


Keress meg engem! :P

2016. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
#12 25 egy hónap múlva 26 :)
2016. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ha ez jó nekd, legyél vele továbbra is. ha nem jó, keress új pasit.
2016. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
És te mi a francért szopod le?
2016. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%
8-as: korod ellenére tök értelmeset írtál :)
2016. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
78%
#17 Köszi :)
2016. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Igen, dobnám emiatt!

Sőt, nálam ebből eleve nem is lett volna komoly kapcsolat, sőt, más sem.

Ha én valakivel együtt vagyok, bármilyen módon, legyen az egy érzelmi kapcsolat, pláne egy érzelmi kapcsolat, de ide sorolnám a szexkapcsolatot is, akkor az legyen mind a két félnek kielégítő. Amennyiben egyoldalú a dolog, ott a részemről nem működőképes a dolog.

Egy jó kapcsolat attól lesz jó, hogy ha adunk, akkor kapunk is, hogy nem hanyagolja el egyik fél a másikat, hanem ugyanúgy örömet szerez neki.

A ti kapcsolatotok eleve rossz, nagyon rossz.

Élhetsz tovább benne, de az már a te szegénységi bizonyítványod.

2016. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Úgy rúgnám ki mint macskát... a barátod egy önző barom. Ennél sokkal jobbat is megtapasztalhatsz!;)
2016. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!