Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzik magukat a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzik magukat a magyar nők borzalmasan szerencsés helyzetben? Hogy a magyar pasik a legjobbak a világon?

Figyelt kérdés

Nem csak, hogy a magyar férfiak a leghelyesebbek, de más dologban is kimagaslanak a külföldi férfiak közül:

[link]


2016. okt. 7. 23:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Ez a térkép inkább azt mutatja, melyik országban mennyire szeretnek lódítani a pasik.


Szerinted hogy készült egy ilyen felmérés? Minden országban kiválasztottak pár száz embert véletlen módon, felállították nekik, majd lemérték? :)

2016. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


De ha mégis igaz, legalább pont megütöm az átlagot. (:

2016. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11


Hát valahogy úgy, ez nem bemondás alapon készült, rengeteg ilyen statisztikát láttam már, és mindenhol ugyanaz jön elő, lásd a 12-es válaszoló térképét. Bizony a legtöbb afrikai péniszméretét is megalázzák a magyar férfiak. Ti egy ilyen szerencsés országba születtetek, kedves magyar nők.

2016. okt. 8. 01:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ez a térkép egy phaszság. :)
2016. okt. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Akkor mi a magyarázat arra, hogy sokan itt sírnak, hogy a magyar nők csak a külföldiek után futnak?


Sehol sem látom, hol van az feltüntetve, hogy a magyar pasik a legjobbak. A jó pasi ott kezdődik, hogy helyes, izmos, magas. Még az se baj, ha pénze is van. Ezekben bármelyik másik ország odaver.


A centikhez még annyit, hogy vond ki az egyenletből a nagy számú roma srácot, máris kijön átlagra a 10 centi.

;)


Életemben kétszer volt dolgom igazán nagy mérettel, az egyik pasi osztrák, a másik német volt.

A két legkisebb (5-6 centi) tulaja magyar.

2016. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a remek kis térképet mindenhová be lehet másolni, ahol az a kérdés, hogy x centi elég-e.

Ha 17 az átlag, akkor ez alatt kár erőlködni, ha kidobja a csaj, nagy eséllyel talál olyat, akinek nagyobb van. Illetve aki átlagban a 17 centikhez szokott, az biztos jót röhög egy 15 centis kuki láttán.


Ezzel nagy vita dőlt el: lányok, lelkiismeret furdalás nélkül ki lehet dobni a kis kukis pasikat, itt élnek a világ legnagyobb farkú pasijai! Miért érjük be kevesebbel?!

Még egyszer köszönöm a térképet, nagyon hasznos.


(Kicsit sem érzed, hogy öngólt lőttél megint?)

2016. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Úgy egy jó éve belinkelt ide valaki egy olyan hivatkozást, ahol táblázatos formában szerepeltek pénisz átlagos méret statisztikák nem csak Európa, hanem a világ sok más országára vonatkozóan.


Ott az is szerepelt a cm-ben kifejezett adatok mellett, hogy pusztán kérdezéses-önbevallásos alapon ment-e az adatszerzés, vagy urológusok mértek (Az utóbbi esetben még az is fel volt tüntetve, hogy melyik évben, melyik klinikán vagy orvosi egyetemen végezték a kutatást, aminek az eredménye szerepel a táblázatban.)


Máig emlékszem, hogy milyen jót nevettem azon, hogy teljesen egyértelmű volt a tendencia, hogy ahol pusztán X férfi megkérdezésével gyűjtöttek adatokat, ott érdekes jó pár centivel nagyobb péniszek nőttek, mint mondjuk a szomszéd országokban, ahol urológusok mértek. xDD


Kár, hogy nem mentettem el annak idején, szívesen belinkelném most ide (is).


Ami meg a kérdést illeti: részemről se attól nem érzem magam szerencsésnek, ha a partneremnek akkora a farka, hogy a méhszájamat döfködi, mert nem a fájdalomra gerjedek, se attól, hogy nem lehet önfeledten, szevedélyesen szeretkezni, mert emiatt tőle folyamatos odafigyelést és önkontrollt igényel, hogy ne legyen olyan mély a behatolást, amivel nekem gyönyör helyett fájdalmat, esetenként vérzéssel járó méhszáj sérülést okoz.


Lehet, hogy a nagy farok jól mutat a tükörben, de szex terén szerintem ott érezhetik a legszerencsésebbnek magukat a nők, ahol a férfiak szexuális kultúrája a legmagasabb, illetve még inkább akkor, hogy ha ilyen férfi van mellettük - mert nyilván ebben sem a statisztikai átlag a boldogság kulcsa.

2016. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a magyarok a legnagyobb péniszek. :D
2016. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ti vagytok a leghelyesebbek:D

Akkor van a legtobb jo pasi az orszagban,amikor a Sziget miatt ellatogat ide a sok kulfoldi fiatal fiu.

2016. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!