Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Ausztriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Ausztriában sokkal nagyobb sikereket értem el nőknél úgy, hogy skandináv pasi-nak hazudtam magam, mint amikor bevallottam, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Társkeresőn és szórakozóhelyen is. Amikor megtudja a csaj, hogy igazából magyar vagyok, akkor egyből nem ír többet, vagy ha szórakozóhelyen vagyok, akkor meg elmegy. Viszont amikor azt hazudom, hogy Sven vagyok, svéd cserediák, vagy azt mondom, hogy norvég vagyok, akkor már egyből sokkal nagyobb sikereket aratok, van akinek még szex után sem mondtam el az igazat.
2016. szept. 22. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Fejes Endre: Jó estét nyár, jó estét szerelem

Én lenni Görög nagykövet


Fejes Endre novellájának nagysikerű tévéfilm-változata egy hatvanas évek elején megtörtént esetet dolgoz fel. Egy pszichopata munkásfiú megfeszített energiával összekuporgatott pénzén néhány napra személyiséget cserél. Görög diplomatának adja ki magát, luxusvacsorákat fizet, elegáns nőknek udvarol, az eljegyzés elől persze mindig eltűnik. A gyönyörű Karácsony Zsuzsába azonban beleszeret és nem tudja időben otthagyni.

2016. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szó: státusz
2016. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-Es zsenialis konyv volt,imadtam:-))


Egyebkent sztem azert van igy kerdezo mert a Balkanhoz senki nem tarsit pozitiv dolgokat, szoval ertheto h svednek adod ki magad:-)Rolam meg nem hiszik el h magyar vagyok mindig Azt hiszik h Francia, es amikor mondom h Magyar akkor jon a rohoges h "oooo hat persze" ne gondoljam mar h o nem ismer fel egy franciat:-))


Mar megszoktam, ez van az esetek zomeben rajuk hagyom de nem igazan latom h mi bennem a francias, de allitolag az arccsontom. Van olyan h komolyan megkerdeztek h hasznalok e botoxot az arccsontomra mert h mosolygaskor tokeletesen kerek:-)))))))


Rengetegszer megkerdezik h igazi e, halalos:-)))))

2016. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Biztos azért van, mert azt hallották, hogy a magyar férfiak hazudósak.
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, vajon miért?! Ausztriában mindig is lenéztek bennünket, mi voltunk-vagyunk a szegény szomszéd. pedig semmivel sem jobbak nálunk, sőt, sok tekintetben rosszabbak.Tudom, mert rengeteggel találkoztam már. Az egyetlen szerencséjük az, hogy ők oda születtek, mi meg ide. A kérdésre rátérve: A legtöbb nő nem tud férfiként értékelni olyant, aki tőle alacsonyabban van. Egy magyar mindig is alsóbbrendű lesz a szemükben, míg egy skandinávra felnéznek, mert egy erős és komoly országból érkezett és akkor-elvileg-ő is olyan.
2016. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!