Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élőben eléggé félek pasizni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben eléggé félek pasizni. Ezen hogy lehet változtatni? Tippek, hogy mitől lehetnék magabiztosabb ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatalka vagy. A srácok ugyanígy rettegnek. Próbálkozz meg beszélgetni velük, rendes emberi kapcsolatot kiépíteni.
2016. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nőként nem sok dolgod van. Eljátszod a bajban lévő hölgyet és kész.
2016. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2.! :'DDDD


Ezt hogy képzelted? Vágja magát földhöz az utcán? Vagy vágja hozzá valakihez a táskáját és üvöltse, hogy kirabolták, mikor a kiszemelt a közelben van? :D

2016. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írjál rá egy szimpatikus srácra kezdemenyezz beszélgetést és mutasd meg hogy belevaló csajszi vagy. A pasit le sem tudod majd vakarni

Vagy dobd ki a melleidet és minden pasi téged akar majd elbüvölni hogy meghuzhasson

2016. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek, meg a privátokat is köszönöm. Igazából csak néhány apróbb tipp érdekelt, hogy mitől nem csinálok totál hülyét magamból személyes ismerkedéskor. Mert neten még megy, nyilván sokkal könnyebb is, de élőben kicsit pánikolok tőle. Szóval titeket mi tesz ilyenkor magabiztossá?
2016. okt. 6. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem érdekel mi lesz a vége. A kudarcból is tanul az ember.

Nem kell ezt véresen komolyan venni. Ha ő nem, akkor majd egyszer a másik igen.

Olyan nagyon nincs mit veszíteni, ha nincs kapcsolatod.

Egyébként miért csinálnál hülyét magadból? Teljesen értelmes lánynak tűnsz.

2016. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az, hogy tudom, hogy nagy a farkam így biztos nem csalódik benne a nő max emberileg de hát ez megszokott dolog ha a nő nincs arra felkészülve hogy gyökér vagyok :D
2016. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Éld meg úgy.Mint ha a barátnőddel találkoznál.

Fogd fel úgy,mint ha csak barátkoznál.

S ha az illető srác is pozitívan reagál.

Akkor vedd fel a tempót amit diktál.

2016. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy ott a pasi előtt egy itallap és elkéri tőle, de kikéri a tanácsát közben hogy mit ajánlj.
2016. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!