Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebben érdemi változás anélkül, hogy meg akarnám változtatni? Meg igazából nem értem ezt az egészet, voltam pár nővel, de még csak hasonlóval sem találkoztam.

Figyelt kérdés

Szóval találkozgattam egy 26 éves nővel, előtte már ismertük egymást kb fél évig, elhívtam randira és erre 3 héttel lefeküdtünk egymással.

1.Első alkalommal sötétet akart, egy laptop világított éjjel a szobában, és megkért,hogy vegyem le a fényerejét, mert neki ez túl világos. Okés. Aztán előjátéknak csak csókolózás volt, nem engedte, hogy hozzáérjek a puncijához kézzel vagy szájjal, és ő sem ért a farkamhoz. Javasolta, hogy húzzak gumit és tegyem be, illetve megkért, hogy mielőtt elmegyek, akkor vegyem ki a farkam gumistól. Mondtam, ohgy nem teljesen értem, de hát legyen. Kb 10percet szexeltünk, én voltam felül misszionáriusban, jól nedvesedett, szinte szétfolyt, szóval izgalmi állapotban volt egyértelműen. Megkértem 10p után, hogy most cseréljünk, mondta, hogy ő nem akar. Így hát sürgettem magam, és elmentem, egy pózban 10pnél tovább lenni szerintem sok értelme nincsen, én beleunok. Mielőtt elmentem, kivettem és a hasára élveztem, egyfajta semleges, leglájtosabb területként. Tapasztalataim alapján ez az a hely, amit mindenki enged, és amit sosem kellett megkérdezni. Cicit, arcot, szájat, popsit meg szoktam kérdezni. Ahogy elmentem a hasára, úgy pattant fel és egy csók meg minden nélkül rohant ki a fürdőszobába, ahol 10pig fürdött, majd visszajött és elég morcos volt, kellett még 5p hogy odabújjon meg feloldódjon. Nem akartam nagyon firtatni akkor a dolgot, elég trauma volt ez is. :D Szóval ha csak az lett volna a cél, hogy lemossa a spermát magáról, az kb 2-3 perc, nem 10p fürdés.


2. alkalommal ugyanez volt gyakorlatilag, bár már kézzel hozzáért a farkamhoz gatyán keresztül, és engedte, hogy ujjal kívülről izgassam, de amikor be akartam nyúlni, elkapta a kezem, és mondta, hogy most ne. Ugyanúgy misszionáriusssal kezdtünk és hát ezzel is lett vége, megint nem akart se lovagolni, se más pózt, de legalább nem kérte, hogy vegyem ki gumistól. Kérdeztem utána, hogy miért nem akar lovagolni? Szerinte a férfi dolga a mozgás, a nőé a stabilitás. (????)


3. alkalommal engedte, hogy egy kicsit kinyaljam, de kb 3-4 perc után húzta fel a fejem és mondta, hogy húzzak gumit. Előtte szárazon húzogatta kicsit a farkam. Amikor meg akartam csókolni a puncis szájjal akkor nem nagyon akart csókot adni, mondta, hogy nem szereti a saját ízét. Mielőtt elmentem, azért gyengéden de határozottan adtam neki pár csókot (pedig eleinte el akart húzódni).


Én szexuálisan elég nyitott vagyok, normál keretek között nekem elég sok dolog az, amit alapvetőnek tartok. Pl "elvárom" az orális dolgokat oda-vissza finnyáskodás nélkül(természetesen megfelelő higiéniával!!), több pózt, néhanapján egy kis vadulást, azt, hogy ne ódzkodjon se a nyálamtól, se a g*c&imtől, hanem szeresse azokat. Valamiért ha valaki ódzkodik a spermámtól, az úgy jön le, mintha nem fogadna el. Így ebből a logikából kiindulva imádom, hogyha a barátnőm néhanapján lenyeli úgy, hogy neki van kedve hozzá, a volt kapcsolataim során szinte mindegyik barátnőm maga kérte, hogy hadd nyelhesse le. Szóval szerintem ezek alap dolgok és ha nincsenek meg, hiányérzetem van.



Meg akartam ezt beszélni vele, de igazából kitérőket adott, azt mondta, hogy majd ez megváltozik, csak még új a dolog. Ráadásul elköltözött másik országba 3 hónapra, és azt akarja, hogy menjek ki hozzá. Kint van már 3 hete, de szexuális dolgok írásával már nem is próbálkozok, mert kb nincs rá reakció,pl "imádom, ahogy felizgulsz csókolózás közben és érezhetően szex illatod és ízed lesz,ez annyira beindít, hogy legszívesebben felfalnálak" A reakció erre ennyi volt: " ... ", ezen kívül voltak még próbálkozások, szerintem stílusosan írom, illetve mondom ezeket a dolgokat, nem ilyen "meg akarlak b@&szni" stílusban. Az összes exem imádta ezeket a dolgokat. 3 hét alatt anynit nem írt, hogy megcsókolna.


Szóval igazából nem tudom, hogy wtf, én nagyon senkit nem akarom megváltoztatni, nem akarom rátukmálni az én ízlésem. Ennek ellenére kedvelem a lányt mert tök normális meg minden. Ezért nem tudom, hogy mitévő legyek. Vajon változhatnak ezek a dolgok anélkül, hogy bármit erőltetni kell? Szerintem minden szexuális szikra kioltásnak legbiztosabb eszköze az erőltetés. Mert az egyik fél erőltet, a másik félnek pedig hamarosan a faca kilesz attól, hogy olyat várnak el tőle, amit nem szeretne, a másik fél pedig azért fog cinkelni, mert úgy érzi, hogy a másik nem kívánja őt annyira, mert ha kívánná, akkor nem kéne "könyörögni" dolgokért. Pl én azt tök személyesnek éltem meg, amikor rámentem a hasára és aztán undorodó fejjel kirohan a fürdőszobába és 10pig áztatja magát és amikor megkérdezem, hogy bemehetek-e vele tusolni, akkor gyors nem a válasz.


Ennyi infó alapján hogy látjátok ezt a dolgot?


2016. jún. 12. 13:27
 1/9 icu75 ***** válasza:
Ne haragudj de azt nem olvastam sehol hogy a nő mikor élvezett el? Semmikor? Ha számodra fontos a szexualitás,akkor láthatod hogy ennek a lánynak nem fontos. Sajnálom.
2016. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem illetek össze szexuálisan, ha három alkalom után se nagyon változzot, nem hiszem hogy megéri otthagyni neked mindent is kimenni hozzá.

Vagy ha nagyon tetszik neked akkor próbáld nyiltan megkérdezni, hogy mégis mi baja? Vagy hogyan szereti a szexet, eddig miket csinált stb. és hátha tudd alkalmazkodni hozzád, mert szerintem te a leirtak után tényleg megtettél minden tóled telhetót.

Ha nem fogg változni, akkor nem tudom ha van értelme folytatni.

Ezt neked kell eldönteni.

23L

2016. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sz,tem az ilyen nő változni sosem fog.max csak még rosszabb irányba.

Ha bele mész vele egy hosszabb kapcsolatba ami természetesen a te döntésed , de még írásban sem tud veled melletted feloldódni akkor mégis miben reménykedsz?

Leírtad elég részletesen a szex tevékenységeteket,egy szűz kezdő lány ettől a nőtől lazább tüzesebb :)A sztorid olvasása közben unatkoztam..:)

Szerintem felejtős és ezt nőként mondom neked ..

2016. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Icu75: aki ennyire bezárkózott szexuálisan, ott gondolom nem meglepő,hogy 3 alkalom alatt nem tudott elmenni. Így ezt nem is írtam. Tapasztalataim szerint a legtöbb nőnek több idő kell, pláne ahhoz,hogy szex közben elmenjenek. Valaki még azután sem tud elmenni, csak pl orál közben etc.
2016. jún. 12. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Én akkor is elélvezek, ha orál van, és a párom hozzám sem ér...

Frigid a csajod, erre nem lehet mást mondani.

2016. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 icu75 ***** válasza:
Szerintem meg egy férfi addig folytassa a szexet amíg a nő el nem megy. Főleg hogy azt írtad:egyértelműen izgalmi állapotban volt. Ha nem boldogul akkor kérjen irányítást. Lehet hogy nehéz eset a csaj de addig csináld amíg meg nem mondja hogy pl:ne haragudj de én soha senkivel nem mentem még el kérlek hagyd abba.
2016. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából statisztika szerint a nők több, mint fele nem tud elmenni szex közben, egész élete során. Szóval ez az addig folytatjuk a szexet, amíg el nem megy ötlet szerintem annyira nem kivitelezhető. Voltak barátnőim, akik 2-3 perc szextől elmentek, utána pedig még párszor. De voltak olyanok is, akikből 1 év alatt azt sikerült elérni, hogy kinyalással a csúcsra érjenek. Barátoknak ugyanez a tapasztalata, ráadásul a témában nem keveset olvastam, és szerencsére nem kevés tapasztalatom van.
2016. jún. 12. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő prűd én otthagynám.. mi az hogy csak misszionáriusban engedi ô pedig semmit nem tesz hogy neked is jó legyen !?

csak fekszik mint egy fadarab.. legalább jó teste van?

Szerintem dobd ki, ha már 3x ilyen volt nem fog változni és ne vesztegesd az időt szar kapcslatra meg szexre mikor jobbat is találhatsz.. főleg ne szaladj utána.. olyat keress mint az exeid voltak akikkel összepasszolsz szexuálisan..

2016. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 icu75 ***** válasza:
Szerintem meg ez a százalék javítható lenne ha sok nő tenné a saját szexualitásáért,és csak akkor várná el egy férfitól hogy kielégítse,ha már ő -önmagát csúcsra tudja vinni valahogy. Az a férfi ill. nő aki úgy belemegy egy kapcsolatba,hogy számára fontos a szexualitás, a párjának meg nem,az magára vessen.
2016. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!