Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Voltatok már 15-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már 15-20 évvel idősebb pasival? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Eddig csak kb. velem egykorú, sportosabb pasikkal voltam.

2016. okt. 6. 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%

#8!

Sajnos engem is elkerülnek! Pedig szívem lelkem benne lenne :)

2016. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szinte csak olyannal. Pipihús nem jött be eddig, pedig volt 1-2 kísérletem.

Jó volt minden, de nyilván nem lehet általánosítani, nekem mondjuk igényem van az idősebb testre, személyiségre, valaki meg furán néz erre.

2016. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #12

Most épp nincs ilyen igényed? :)

2016. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szívesen lennék vkinek az érett pasija irhattok priviben 40f
2016. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 mikeXxX ***** válasza:
0%
Jót nevetek itt rajtatok már bocsánat de tényleg a pasi szó illik rátok mert a férfi biztos nem epekedtek itt a fiatal lányok után akiket a legkönnyebb felszedni bármi kis szöveggel és hihetetlen számomra hogy én meg rázom le őket mivel inkább saját korban keresgélek talán ha nem itt könyörögnétek hanem pl edzenétek vagy jó humort tanulnátok mint itt picsogtok mint a kis fiatal lányok akire úgy vágytok akkor fel is szedhetnétek őket nem is csodálkozom néha miért írják le az itteni "férfiakat" a nők :D !
2016. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Voltam több mint 20évvel idősebb férfival. Nagyon nagyon rossz volt még most is rossz rágondolni.....23L
2016. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Ki szeretné hogy én legyek az érett pasija, lányok?
2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Alighanem19 ***** válasza:
Mikor még ifjú leányka voltam, azt hittem, csak az idősebb férfiak tudják, mi kell a nőknek. Évekig csak ilyenekkel jártam. Aztán összejöttem egy 19 éves kis fiúcskával, aki aztán megmutatta nekem, hol lakik az Úristen. Azóta nem gondolom, hogy a teljesítmény korfüggő.
2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
# 18 Ne viccelj már! Majd egy 19 éves tapasztalatlan "gyerek" pasi mutatja meg mi?
2016. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Alighanem19 ***** válasza:
#19: Vízilabdázó volt, mire hozzám eljutott, már megdugta fél Kaposvárt. Az anyja elmondása szerint már 14 éves korában 18 éves csajt talált a fiacskája ágyában.
2016. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!