Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Csalodtatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Csalodtatok már a pushup melltartó miatt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kis mell is lehet ugyanugy szép. De jártatok úgy hogy mielött lefekudtetek a lánnyal elég nagy melle volt aztán levette a melltartót és jött az igazság?
2016. okt. 6. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mell miatt már csalódtam (csúnya volt de nagyon) de attól még együtt maradtam vele sőt beleszerettem és elvettem feleségül.


A vártnál kisebb melltől max a vártnál jobban felizgulok.

2016. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő, de nem hiszem hogy belehalnék.
2016. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.Inkább izgató számomra.
2016. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem, így még nem jártam. Azért, ha jól megnézi az ember, látszik egy mellen, hogy nem nagy valójában. Meg az is látszik, ha fel van nyomva, tehát akkor nyilván más lesz melltartó nélkül.
2016. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nő miatt csalódtam aki hordta
2016. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bírom mikor mindenki épp arra vágyik ami kivan írva,de érdekes!!!!!! Ám azért mikor látnak 1 nagy mellet akkor meg csorog a nyáluk.Nekem nem jön be a nagy mell,ám ha formás megnézem,de nagyon kevés az ami tetszik is.Nekem a 80 B-s mell körüli az ami nagyon fexik. Lehet inkább kisebb mint nagyobb.Inkább örülnék a kisebbnek így kellemesen csalódnék.Egyszerűen más a gyengém nem a mell.
2016. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel mire a tényleges szexig eljutottunk, már láttam melltartó nélkül a nőket, ráadásul mivel szerelmes voltam beléjük, a kis melleiket is szerettem.
2016. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem a pici melleket, egyszer pont fordítva jártam, a pushup miatt kevésbé tetszett, de mikor levette...
2016. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cicukám!

Nem hülyék vagyunk, csak pasik

Szted nem tudjuk megkülömböztetni a nagy mellet a feltolttól?

Rossz hírem van!

De

Nálam pl egyáltalán nem a méret számít, hanem az alak. Volt gyönyörű kis mellel is dolgom, és undorító de naggyal is

39f

2016. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy pasit nem lehet átverni Push-up -al. Pontosan tudjuk mi van alatta, és úgy szeretjük. ;-)
2016. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!