Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket mi izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mi izgat a jobban? Ha a csajon bugyi nincs vagy melltartó?

Figyelt kérdés
Melyiket dobjam le először a pasim előtt? Sokszor szoktunk együtt öltözni és ha mondjuk nem ketten vagyunk a lakásban van, hogy nem néz tartósan rám ha melltartóban vagyok előtte, hanem eltereli a figyelmét. Ez is ennyire izgatja? Meg melyik jobb ha szex előtt mi kerül le hamarabb?
2016. aug. 18. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha én vetkőztetem a lányt akkor elöször a melltartót veszem le. Finom csókok a mellére és utána lepuszilom róla a bugyit.
2016. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem előbb a melltartó, utána a bugyi.


L

2016. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Engem pont az izgat fel, ha van rajta valami igazán szexi babydoll, testharisnya, fűző vagy valami.


22/F

2016. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Változó. Néha az indít be, hogy ha valami szexi csipkés melltartó marad. A bugyit szeretem csak félrehúzni.
2016. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak a melltartót vedd le had lássa a cickókat :)) 21L
2016. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a volt barátom érdekes módon az izgatta, ha rajtam maradt néha a ruha is... főleg ha csak valami miniszoknya volt rajtam, akkor sokszor kérte h maradjon... egyébként szerintem nem kell levenned egyiket sem, hagyd rá, majd ő leveszi olyan sorrendben ahogyan szeretné :)
2016. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is előbb a melltartót vedd le. Nekem fura, ha már bugyi sincs rajtad, minek a melltartó.
2016. aug. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bugyi. Imádom, ha nincs a nőn bugyi a szoknya, vagy harisnya alatt.
2016. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!