Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha azért szakítok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha azért szakítok a csajommal mert nem hajlandó az anális szexre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha az emberek közt nem lenne szexuális vonzalom tán nem is ismerkednének,így fontos a szexuális vágyaink kielégülése is mind 2 nem részéről.Aki ezt nem tartja fontosnak,annak minek társ? Hisz az lenne 1 kapcsolatban a lényeg hogy a társunk boldok legyen amihez a szexuális kielégülés is fontos.
2016. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
# 8/11 Egyet kell értsek a nézeteddel,véleményeddel,de ez azért nem ilyen sarkosan működik!! Összejövök valakivel nem az lesz a 2.3.randi témája hogy szereted e anál,vagy imádsz e mély torkozni bogaram? Ha kellően laza valaki már az elején fel lehetne hozni,ha a lányok nem általánosítanának ennyire,hisz így is azt mondják biztos csak kihasználni akarjuk őket.Ha meg az elején azt mondja bocsi de nekem nem jön be az anál,erre a pasi: bocsi de akkor nem vagyunk összevalók,majd azt mondanák na ez a fiú mekkora 1 paraszt!! Szal bármit is tesz a fiú sehogy sem jó. Mindenki 1 életen át keresi az igazit,és van több párja is az életben.Meglátja kiből mit lehet kihozni,és miről képes,és miről nem lemondani az adott lányért,vagy épp nem.
2016. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha ő nem akarja keress valakit aki szereti. Én sem szeretem férfiként az anált, de van aki igen.
2016. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, biztos ő is talál olyat, akivel kölcsönösen azt tudják adni egymásnak, amire vágynak a szexben, meg te is jó eséllyel találsz olyan nőt, aki hajlandó lesz akcióba lendülni egy felcsatolható pénisszel, ha annyira vágysz az anális gyönyörökre. xD
2016. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gáz, az viszont igen, hogy a "csajodként" hivatozol rá. Az eltérő szexuális igények miatti elhidegülés mindennapos. De úgy érzem, hogy te inkább tekinted ezt a lányt egy szexuális segédeszköznek, mint egyejogú partnernek. Lehet, ha nem csak egy megtöltendi gec1puttonyként kezelnéd, talán még hajlandó is lenne a dologra.
2016. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 12: Furcsa, vagy sem, én bizony az ismerkedéseim során rá szoktam térni a szexuális kultúra elemeire, mert tapasztalatból tudom, mennyire fontos az összhang. És volt olyan férfi, akivel azért nem jött létre randi sem, mert teljesen mások voltak az elképzeléseink e téren.

Aztán volt olyan is, hogy nem kellett kivesézni: egyszerűen félszavakból, utalásokból értettük egymást és éreztük, hogy megvan köztünk a szexuális összhang. Ő lett a párom, és másfél év után is úgy érzem, hogy nagyobb bejött ez a "megérzés". Még a fura kis fétiseink is passzolnak.

2016. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!