Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha azért szakítok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha azért szakítok a csajommal mert nem hajlandó az anális szexre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyi számít benne, hogy egy lyukkal több vagy kevesebb használható rajta, akkor jobb ha szakítasz.
2016. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézd, ha neked ennyire fontos, előbb-utóbb úgyis mással fogod megvalósítani, szóval jobban jár a csajod, ha szakítasz vele.

Ezért célszerű már az elején tisztázni a szexuális preferenciákat... legalábbis azokat, amikben semmiképpen nem vagy képes és hajlandó kompromisszumokra. Így mindenki jobban jár.

2016. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha így állsz hozzá szívességet teszel a lánynak a szakítással.
2016. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázat troll veszély!

Életedben nem volt közöd még nőhöz

2016. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen ez eléggé gáz.. Bár ha neked ez létfontoságú és nem tudsz e nélkül élni hogy seggbe rakd a kukid akkor inkább hagyd el minthogy majd megcsald egy olyan lánnyal aki majd engedi seggbe... Meg legalább nem erőltetsz rá olyan dolgot amit Ő nem szeretne így nem kell csak a Te kedvedért bele mennie és eltűrnie hogy épp az ánuszát tolod..

22 L

2016. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem gáz,sőt!!!! A szexuális élet különbségei igen is lehetnek váló ,szakító okok,hisz sokan ezért csalják a párjukat. Először csak kis különbség aztán az idő elteltével meg egyre nagyobb. Kérdem én:ha az ember a párjával nem élheti ki szexuális vágyait,akkor kivel,hisz a párjával kellene ,ugye? Életére maradjon kielégítetlen? Az ember épp azért valakinek a párja a szerelem és megértés mellett,mert jó vele a szex is.Aki azt mondja hogy a szexuális különbség nem lehet szakító ok annak életében nem volt normális,hosszabb kapcsolata,vagy csak nem volt akkora a különbség kettőjük közt.1 bizonyos időn túl mikor a rózsaszín köd leszáll,és a naívitás elmúlik más is fontos nem csak a szerelem.Másrészt attól függ ki mennyire érez erősen késztetést mást kipróbálni.
2016. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz. Nyilván elégedetlen vagy a szexuális életetekkel, ennek így nincs jövője.
2016. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Én maximálisan egyetértek veled, de komoly önismereti hiányra vall, ha az ember nem tisztázza már a kapcsolat legelején (önmagával és a párjával), hogy miről tud lemondani és miről nem. Ha valami nekem fontos (és tényleg fontos), akkor olyan partnert keresek, aki passzol az elképzeléseimhez, nem pedig utólag kérem rajta számon, hogy miért nem olyan, mint amilyennek elképzeltem.
2016. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8# teljesen igazad van. 22 L
2016. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Remélem elflexeli a f@**od :D Csak úgy bosszúból...
2016. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!