Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy nem szólítottatok le egy lányt, aki visszagondolva életek nője?

Figyelt kérdés
És azóta is bánjátok?
2016. okt. 4. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem nem nagyon volt, bár most erről beugrott egy kb 2 évvel ezelőtti emlék, amikor a villamoson ültem, és felszállt egy gyönyörű lány, és pont odaállt elém, az ajtóhoz. Na akkor meg kellett volna szólítanom, de persze nem lett belőle semmi, és 3 megállóval odébb meg le is szállt.
2016. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az a lány nagyon mosolygott rám, és éreztem hogy különleges. A legroszabb döntésem volt eddig talán hogy nem szólítottam le :(((
2016. okt. 4. 01:33
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is volt már hasonló
2016. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt, ő jött oda és smárolt le, aztán dugtunk a dombon..a nevét nem tudom.a mai napig, de azt igen h akarok még lengyel csajt D
2016. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D
2016. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, es a mai napig banom. Pedig egyertelmu jelet adta hogy jo vagyok nala. :)
2016. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kocsmázáson voltam, mikor odalépett egy menyasszony, hogy leánybúcsún vannak és a szingli barátnőit kéne meghívni egy italra. Minden haverom ráment a fekete hajú lányra, én nekem a barna tetszett nagyon és láthatólag én is neki. Nekem még megvolt barátnőm, de addigra már nagyon rossz volt köztünk minden, szakítottunk is utána nem sokkal. Nem azt mondom, hogy bár megcsaltam volna, de sajnos nagyon rosszkor találkoztam vele, sokszor eszembe jut :\
2016. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!