Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólítottatok le már az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottatok le már az utcán csajt?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szöveggel ürüggyel? Lett-e belőle valami?
2016. szept. 18. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan, hogy egy buszon utaztam a csajjal, és amikor leszálltunk, akkor megszólítottam, hogy szimpatikusnak találom és szívesen megismerném, de erre csak azt mondta hogy siet, aztán lerázott :D
2016. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze. Kis 9. es ként kezdtem a busz megállóba. Akkor nagyon remegtem izzadtam minden bajom volt. Utána próbáltam egy két idióta "csajozós" dumát amik nevetségesek. Szánalmasak az ilyenek.

De ha mai napig például a buszon össze ér a tekintetem egy nővel hosszabb ideig érdemesebb egy kisebb mosollyal indítani. Ha zavarba jön és vagy vissza mosolyog akkor sima ügy. :D Ha pedig nem akkor meleg :D


Szóval a lényeg: én például bármikor oda megyek ha tetszik az illető. Semmi nagy "csajozós" duma csak szimplán beszélgetni. :)

2016. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy kezded a beszélgetést? Mit szoktál mondani?
2016. szept. 18. 01:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekelnének negatív és pozitív esetek is!
2016. szept. 18. 01:19
 5/5 anonim válasza:
Amint említettem vissza mosolyog akkor, simán szia miujság és beszélgettek nem szabad rá izgulni ilyesmikre annál rosszabb. Mit veszthetek, ha megszólítom?
2016. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!