Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pasi a jó szex miatt beleszeret a nőbe?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen szexkapcsolatom, és nem is tervezem, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen, vagy mindig csak a nők akarnak többet később.
2016. okt. 3. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Így voltam en is a lány barátommal ;) utana 2 évig együtt voltunk ;);) előtte 3 évig szexeltunk csak ;) 22:F
2016. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem a jó szex miatt szeretsz valakibe, hanem a jó fej miatt.
2016. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen, minden kapcsolatom dugással indul, utána viszem randizni
2016. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
akad rá példa
2016. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem,a férfiaknak nincsenek érzéseik,mind érzéketlen disznó. Pontozhattok le nyugodtan
2016. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Exem is ez miatt szeretett belém pedig csak szexkapcsolatnak indult 22 L
2016. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Én a legjobbakat egy nagyon átlagos arcú, de jó testű lánnyal szexeltem az életemben, akivel kb 3-4 hónapig járogattunk össze.


Vele volt olyan egyedül az életemben, hogy elélveztem, de utána is állva maradt a farkam és folytattuk a dugást megállás nélkül a második élvezésig.


Szóval király volt a szex. De nem szerettem sosem.

2016. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szex nem tud egy pasit megfogni, bármennyire is jó.
2016. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szex miatt beleszeretni valakibe nem lehet, de a jó szex képes sokáig összekötni két embert.

Exem és köztem a szex nagyon működött, de a kapcsolat nem annyira. Miután szakítottunk még évekig összejártunk szexelni, de nem voltunk szerelmesek egymásba, csak barátok voltunk.

2016. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!