Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ruha tud felizgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruha tud felizgatni benneteket nagyon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen hülye, én is tudom, hogy nem a ruha izgat igazán, hanem az, aki viseli. Kérdésem alatt értsétek azt, hogy milyen ruha, kiegészítő tudja megadni azt a bizonyos extra élményt számotokra? Férfiak, nők is írjanak bátran! :-)

2016. okt. 3. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem a hátat, lapockát és vállakat szabadon hagyó felsők, ruhák nagyon lázba tudnak hozni. A bandeau topot nagyon szeretem. A miniszoknya, tűsarkú is bejön nagyon.
2016. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
A fehér színű ruha, pl.: doki-, karatés ruha egy nőn.
2016. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

magas- vagy tűsarkú cipő, csizma

combfix

térd fölött végződő szoknya, vagy mini


Egyéb:

erős, de ízléses smink

műszempilla

hosszabb kocka köröm (mindegy, hogy mű, vagy saját, de lehetőleg piros legyen, vagy annak árnyalatai)

fém karkötők (de leginkább bilincs, bizonyos körülmények között:))

bokalánc

2016. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó fenekű csajokon bőr / műbőr övbújtatós nadrág, jó szorosra összehúzva, hozzá matt, "átlagos" felső. Ez olyan erotikus kontrasztot ad, egyszerűen imádom!
2016. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Latex, gumikesztyű, harisnya, melltartó, bugyi, lepedő! Bármi ami gumiból készűlt és finom gumi illata van!
2016. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Leginkább a Pvc,Latex,Gumi dolgok hoznak lázba.


Pláne szex közben.....!!

2017. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fürdőruha.

A cicanadrág bejövős még nagyon, ill. rövidnadrág.

2017. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!