Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak csalják meg többségb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csalják meg többségben a nőket, vagy a nők a hűtlenebbek?

Figyelt kérdés
Én a férfiaknál vettem észre,hogy jobban vágynak más nőkre,persze vannak olyanok is,akik hűtlen p*csák.Ti hogy vettétek észre?
2016. okt. 1. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan arányban vannak hűséges és hűtlen pasik mint nők.Szerintem.
2016. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy Al Bundy-t idézzem: "az Isten a férfinak teremtette a vágyat, a nőnek meg a választ"


Tehát nincs kizárva, hogy több férfi fejében fordul meg a félrelépés gondolata, csak ugye ha egy nő fejében megfordul, ő rögvest véghez is tudja vinni. Mennyi, de mennyi férfi gondolkozhat évekig a megcsaláson, míg az asszonyának elég csak egy nap kihívóbban viselkednie. :)


Egyébként a fojtogatva szerető, féltékeny, birtokló nők is képesek félrelépni, csak annyi kell hozzá, hogy az ember külföldön kezdjen el dolgozni. :( Magyarázat: én őt minden út előtt érzelmileg "elhagytam", "szakítottam vele", mert ha szerettem volna, akkor otthon maradok vele éhen halni.

2016. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam baráti társaságomban a lányok hűtlenebbek:D 18/l
2016. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a nők. Elég csak annyit mondani hogy a nőknek a férfiak 5% jön be, míg a férfiaknak a nők 90%. Szóval ha egy nő meg akarja csalni a párját akkor a férfiak 90%-val megtudná tenni. Míg egy Férfi Csak a nők 5%-val. Na szerinted kinek sikerül előbb?
2016. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre mégis milyen válaszokat vársz?
2016. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kérdés még valamennyivel értelmesebb,mint a fsz méregetés,vagy a gyenge hajlam,amire sokan azt hiszik perverzek,pedig nem azok...
2016. okt. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!