Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy a csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a csikló orgazmusra sem vagyok képes?

Figyelt kérdés

már két barátom volt, és sajnos az egyikükkel sem értem el azt a bizonyos nagyon jó érzést (egyszer-kétszer csak álmok során esetlg). amikor a csiklómat izgatják (akár saját magamnak, akár ő) egyszerűen mintha semmit sem éreznék, és már nagyon elkeserít az egész..

Természetesen kívánom őt, és szeretem is! Mostani barátomnak több tapasztalata van, mint nekem, és a szexet is kívánom vele. De mintha csak a behatolás pillanatát várnám, utána érdeklődésem alább hagy, és bármely pózban csináljuk, unalmassá válik, mert persze jó érzés, de nem érzem átütő, kéjérzésnek... mit tehetnék? próbáljak továbbra is csak egyedül a csúcsra jutni? Ő egyébként mindig kényeztetne, de már megrettenek, mert tudom, hogy nem fog sikerülni, mert átalában nem szokott.. mit tehetnék?


2016. szept. 30. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, van az az eszköz, ami kikészítene.
2016. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tapasztaltabb partner is el tudná érni! :)
2016. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
100%

gyere rá ,hogy mit kell tenned magaddal,hogy elélvezz

utána ,már 1x-rűbb lesz ezt a barátoddal is elérni----

2016. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak csinálod és úgy elélvezel akkor képes vagy rá 22 L
2016. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (de ezt a magam tapasztalatabol kiindulva - ami altal mindig van orgazmusom magamtol is es szex altal is) kozkeletu tevedes hogy a lanynak csak dorzsolnie kell magat vagy varni a behatolas ki-be mozgasatol a csudat. Nem fog megtortenni. Meg kell tanulnod jatszani a belso izmaiddal, mert attol lesz az orgazmus. En is ha neki allnek simogatni a csiklomat kb. semmit se ereznek. Az erzes akkor jon, amikor elkezdem magamat feszitve emelgetni a csipomet, befesziteni a belso combom izmait, majd a huvelyemet. Attol hogy simogatod magad, semmi nem fog tortenni, a noknel ez az izmok munkaja (es kitarto maszturbalassal mar annyira fogod ismerni hogyan feszitsd be hogy 2 perc alatt el fogsz tudni menni). Szexhez pedig azt a pozt javasolnam hogy a pasi az agy szelen ul, te pedig vele szemben beleulsz, es csak te mozogsz (nekem ugy a legjobb ha kapaszkodom a pasiba). Elore hatra, fel es ala teljesen mindegy, de kozben feszitgesd a belso izmaidat es a combizmaidat. Nekem igy lett legeslegeloszor teljesen veletlenul orgazmusom, szoval erezni fogod hogyan kell:)
2016. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ha magamnak csinálom, akkor sem...

köszönöm mindenki válaszát egyébként!

utolsó: kipróbáltuk a pózt, valamelyest jobb volt, de talán még tovább kellett volna csinálnunk, mindenesetre, köszönöm a válaszodat ;)

2016. okt. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!