Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Vannak akik csapkodják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Vannak akik csapkodják kézzel a saját feneküket és ez nagyon jól esik nekik?

Figyelt kérdés
Csak mostanában jöttem rá a dologra. Este az ágyban szoktam csinálni, nagyon jó. Elmenni nem tudok tőle de nagyon közel jutok hozzá. Egy baj van hogy elég hangos, inkább akkor tudom csinálni ha egyedül vagyok otthon, az meg ritka.
2016. szept. 29. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi baj ha 1 lány a saját fenekét csapkodja mert izgalmi állapotban van,vagy épp ez izgatja fel.A bugyi viselése sem feltétlen kényelmi,vagy vonzalmi funkciót tölt be a lányoknál. Ha izgalmi állapotban vannak élvezik ha bevág pl. a tanga,vagy francia bugyi,mint más passzos cuccok.Némely lányoknál,vagy is nőknél megfigyelhető a saját fenekük simogatása is,ami ösztönösen jön. Persze senki nem szól érte de észre vehető elég sok nőnél.Talán ők azért nem tulajdonítanak neki nagyobb jelentőséget mert ösztönös,és nem, figyelnek rá,de már pár nőnél,lánynál észre vettem.
2016. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nagyon izgató lenne azt tutti! utána meg is kapná a magáét! rendesen!
2016. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!